TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SuicideMessiah @suisajdmesija
#reach: 0   ( 3540rd )
#followers: 1602   ( 2810rd )
@Semencica Evo proslavili ste i u Makedonije :) pa ovo ni Monti Pajton nemoze iscenirati :))))

ХАОС ПУТКЕ НА БАЛКАНУ – НА ОВИЕ ЛУДАЦИ ИМ НЕМА СПАС : ПРОТЕСТИ НА ХОМОФОБИ ВО ЦЕНТАРОТ НА БЕЛГРАД ПРОТИВ ПАРАДА НА ГОРДОСТА

https://t.co/LMNZZMXYer
5ReTweets23Favorites·Details
Претседател на една држава во научна дебата за иновациски проект, слуша прашува, дебатира, учи и предава. Професор, претседател и КАКОВ ЦАР ЧОВЕЧЕ! https://t.co/ayaf4spdp9
3ReTweets11Favorites·Details
Попрво кур ќе пушите отколку да гласате за внесување бугари во устав, да беа Руси ќе се потепавте за нив 🤡 https://t.co/okA4yW3Pak
3ReTweets9Favorites·Details
Абе стварно Беким Максути од ДУИ донирал теренско возило за гаснење пожари на Општина Прилеп?! Епа ништо тогаш, не сакаме од терорист на ДУИ помош бе, враќај назад тоа возилото.

Никогаш Северна, само Македонија 👌 https://t.co/YrE3UNig2q
1ReTweets4Favorites·Details
Муахахахахахаха 😅😂🤣 https://t.co/4ZEzZW0QEX
0ReTweets7Favorites·Details
@CantonaIsKing7 @pretty_coyote @Lazovski11 @NikSimonovski @gio_sunn @BazeLazevski @Carassco_ Скот дигна форма откако се најави Каземиро за Јунајтед
0ReTweets3Favorites·Details
@Dardanelica @P0KIO I mi vas pozdravljamo lepi narode <3
0ReTweets3Favorites·Details
Брат глеј клингонец ... муахахахахахаха 😅😂🤣 https://t.co/OuOO8EwDan
0ReTweets3Favorites·Details
@Elilusionista25 И дудлање руски пениси
0ReTweets3Favorites·Details
На Телма си играат со фотошоп, на ТВ личи ова или на детска градинка бе куртони едни?! https://t.co/Cy8b6OI5nQ
0ReTweets5Favorites·Details
Се заклаа, music for my ears https://t.co/PGD3mBKPc0
0ReTweets2Favorites·Details
@pretty_coyote @CantonaIsKing7 @BazeLazevski @Carassco_ @Lazovski11 @gio_sunn @NikSimonovski Сити го тепаме, само оптимизам дечки
0ReTweets2Favorites·Details
@NikSimonovski @CantonaIsKing7 @Lazovski11 @pretty_coyote @gio_sunn @BazeLazevski @Carassco_ Мислам дека ќе бидеме добри ако одиграме солидно во средината и ако бековите држат темпо, потоа крилата и нападот ќе си ја заврши работата спонтано
0ReTweets2Favorites·Details
@CantonaIsKing7 @NikSimonovski @Lazovski11 @pretty_coyote @gio_sunn @BazeLazevski @Carassco_ Мартинез е булер, тепач, теорија нема да се исплаши од Халанд, има матер да му наебе.
0ReTweets2Favorites·Details
@naked_Otok Само со куршум и пиштол се брани МаЌедоња, ете тоа е македонец
0ReTweets2Favorites·Details
Значи многу се прости овие од СДСМ, Оливер Спасовски се сретнал со шефицата на ,,Европол", е да бе, голем стап, абе иди сретни се со Тале од Прилеп, бате Геле и Кавравков од Штип во Ташмаруништа да те видам. https://t.co/8ojLZ0eohO
0ReTweets2Favorites·Details
МОЖНО ЛИ Е РЕНОМИРАНИОТ ,,ФОКУС” ДА СТАНЕ ПАРТИСКИ БОТ НА ВМРО-ДПМНЕ КОЈ 24/7 ВОДИ ТЕШКА ХАРАНГА ПРОТИВ АРСОВСКА, МОЖНО ЛИ Е И ОВОЈ МЕДИУМ ДА ГО НАМАЧКАА СО УНГАРСКО МАСЛО?!

https://t.co/wdhqVPnpH4
0ReTweets2Favorites·Details
@CantonaIsKing7 @BazeLazevski @MILANEZ_MKD @pretty_coyote Со Баже да водиш дискусија е како да водиш дискусија со дрво некастрено, и едно и друго ништо не те разбира на каков сакаш јазик зборувај му.
0ReTweets1Favorites·Details
@CantonaIsKing7 @BazeLazevski @MILANEZ_MKD @pretty_coyote За таквите ние не викаме дека се незгодни, туку дека се специјалки
0ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski @CantonaIsKing7 @MILANEZ_MKD @pretty_coyote Да, тие се факти, Лукаку не му се игра и е спор, Игало имаше желба и љубов кон клубот, Гринвуд како млад талент постигна многу повеќе голови од Кејн, ти паѓаат посраните факти во вода.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski20
2Uncle Alex 7cantonaisking716
3Coyote Prettypretty_coyote16
4SL11lazovski118
5Џиоgio_sunn8
6Nikola Simonovski 🔰🇲🇰niksimonovski8
7MILANEZ🇲🇰🇮🇹🇪🇺milanez_mkd5
8🍀₱Ø₭ł🍀p0kio1
9PKpaavveellk1
10СплинтеРnaked_otok1