TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ljubiša @sulimanovic
#reach: 92810   ( 92nd )
#followers: 18416   ( 25th )
Македонец, кога некој на филмот ќе спомне Македонија https://t.co/GDQanAINMF
39ReTweets313Favorites·Details
Пуштај РТС одма!!! https://t.co/XEwn8ZHHpc
44ReTweets139Favorites·Details
Груевски отиде по цигари сине. Ќе дојде пак. Не плачи. Не те остави. Сигурно. https://t.co/a36pXYZhzZ
28ReTweets135Favorites·Details
Мои пријатели направиле ептен слатко апликацииче за помали дечиња.
Плус е од Македонци. А ја има и за android и ios. ♥️♥️ https://t.co/BNc0hDQEOy
34ReTweets52Favorites·Details
Ќе има ли големина на кур у лична карта? Треба да има.
20ReTweets82Favorites·Details
Денов у една слика https://t.co/Ivfhli3za5
22ReTweets59Favorites·Details
Ко амерички вдовици на нафташи се https://t.co/2Ppcb66VHD
17ReTweets97Favorites·Details
Ул. Жртви на гејмерите бр. 30fps
18ReTweets71Favorites·Details
Од авторот на “а да се преврти камион пред авионот?” https://t.co/NZytm9g4Ii
17ReTweets54Favorites·Details
Оваа Мојсовска кај Апасиев у гз трособен стан изгледа земала. И го реновирала.
12ReTweets67Favorites·Details
Требаше Заев да извади рендом вакцина, да ја проба со нокт од малиот прст. Да климне со глава и Филипче да го подаде куферчето со кеш на Вучиќ. Ништо од тоа не видовме. Од Влада молчат???
10ReTweets62Favorites·Details
Никола си стави уште една чаша сок од моркови. Не пиеше алкохол. Се загледа во постерот на ѕидот во неговата хотелска соба. Со големи букви на него пишуваше “Избори 2014”. Тоа беше последниот пат кога победи во животот.
13ReTweets43Favorites·Details
can't make this shit up https://t.co/62q8iHnnn7
13ReTweets39Favorites·Details
И еден од најдобро напишаните филмови на сите времиња https://t.co/f0NM9ul4zb
7ReTweets55Favorites·Details
Од библиските републики само Израел гази со вакцинирање. Ние и Египет полека полека.
7ReTweets54Favorites·Details
Да си конзервативец во најдинамичната ера во историја на човечанство. Па у најголем број случаи од инает. Туга и депресија...
7ReTweets54Favorites·Details
9ReTweets43Favorites·Details
Израел 4 милиони вакцинирани.
Јапонија денес дури почиња. Срамота!!!
#сепукуОДМА
#АбеОСТАВКА
#немојтименесамурај
9ReTweets40Favorites·Details
Еден ден ви даде Господинот Заев да поуживате, да се осетите ко победници, да знаете нас како ни е. Еден ден можевте да пишете “ти реков ли?” И тој ви го зема. Остај што го зема. Го утепа со ашов у чело. Помирете се...
12ReTweets22Favorites·Details
Како бе претседател на МАНУ не проверува дали тоа што го збори е фејк њуз или не? Кои луѓе се овие? Срам
7ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мада Факаh3xman4
2Џотоgiotto_mkd3
3Ранкоsrbak2
4Мис Покрвеникmila_la2
5Мациviktorynik2
6TrashPanda™ 😷strezovski2
7Chlamydiaschiffer_pg142
8Emil Atanasovskiemilatanasovski2
9crapwerkcrapwerk2
10Æртистотshkottt2