TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Surferot @surferot
#reach: 42593   ( 691st )
#followers: 650   ( 6511st )
Тоа е тоа. https://t.co/Rx7BVSr046
27ReTweets119Favorites·Details
Што ќе се деси со љубовниот статус на директориве на јавни претпријатија на град Скопје после нивната промена, сите без женска ќе останат?
#прашањакоимемачат
6ReTweets18Favorites·Details
Еве 30+ што ќе ти направи
@Vlatko_Werder https://t.co/iPINTu7SLZ
5ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1г. Влатко Вердерvlatko_werder1