TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Connect disconnected @svasko1
#reach: 0   ( 9200rd )
#followers: 252   ( 14195th )
@A_Golejska Кога ќе се ослободиш од слободата си најслободна, ноќва сите забрани беа забранети
1ReTweets3Favorites·Details
@goldilocks0588 Кога бараш "The thrill is back", а песната е "The thrill is gone"
0ReTweets2Favorites·Details
Цело време се чудам, дали знаат луѓево дека светлата за магла им се вклучени?
Ако знаат, дали знаат дека кога нема магла тоа е строго забрането?
0ReTweets2Favorites·Details
@A_Golejska А и ти нив изгледа
0ReTweets1Favorites·Details
@goldilocks0588 Муабетот ми е за thrill-от, дека е back, настрана од песната.
Feeling-от што те тера да ја бараш песната
0ReTweets1Favorites·Details
@goldilocks0588 Инаку песнава е blues, а тоа не е баш весела музика, ама ај, желбата ќе ја третираме како она, добро е, мрдаме, живи сме
0ReTweets1Favorites·Details
@A_Golejska Ај со лесно, есен, зима, па и рана пролет
0ReTweets1Favorites·Details
@Kozica_Cer После одреден период купив цвеќе и платив тоа што беше одбрано
0ReTweets1Favorites·Details
@goldilocks0588 Еве повесела песна
https://t.co/CD0IzBqwZW
Пред викенд
0ReTweets1Favorites·Details
@nesosk Ај баба, па и ВД, хахахахаха, арно и волку што те толерирале
Инаку за веродостојност и правна заштита треба и нотар да удри компир, т.е. печат
0ReTweets3Favorites·Details
@Schiffer_PG14 Волнен појас, проверка дали нешто го притиска нервот кој завршува во малиот прст, шилец или слично, а и нежна масажа не е на одмет
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka Викни го ти, не мора да биде дејт, измисли нешто
Битна е дружбата
0ReTweets1Favorites·Details
@E_USER_WARNING Денеска ти треба само верба и надеж, потоа љубовта сама ќе дојде
0ReTweets2Favorites·Details
Како беше зборот, Мизандрија? https://t.co/55TQDKjr0p
0ReTweets0Favorites·Details
@tiktaknaradio To-do
1. Провери што не е во ред со @tiktaknaradio
2. Ај со среќа првата to-do листа
3. Фала, поубава да си напишеш
0ReTweets0Favorites·Details
@Boychenn А вакцинирана?
0ReTweets0Favorites·Details
Бараш "The thrill is back", а песната е "The thrill is gone"
0ReTweets0Favorites·Details
@borokitanoski Пишува дека двајца коментирале, ама го гледам само коментарот на Боро!?
0ReTweets0Favorites·Details
@A_Golejska Почнаа рестрикциите?
0ReTweets0Favorites·Details
@MeXconiGlio Лошо, многу лошо е што голем дел од случаевите се затрупани со молк, но како и козјите уши, вистината наоѓа начин да излезе
Стравот, срамот и желбата да се заборави се неминовни и треба огромна храброст само да се помисли на тоа. Камоли да се бунтуваш додека ти се случува
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ana Golejshkaa_golejska4
2Златокоса🧡goldilocks05884
3Тик Так на радиоtiktaknaradio2
4Natashaboychenn1
5Shoku Boroborokitanoski1
6Јордан Пиперкатаkozica_cer1
7Нешоnesosk1
8Лукреција Борџаmexconiglio1
9Names Are for Losersschiffer_pg141
10Царевата Ќеркаcarevata_kerka1