TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свети Нео @svetineo
#reach: 65186   ( 346th )
#followers: 794   ( 5133rd )
#1
Нема посмешно https://t.co/edeKlmnwvo
33ReTweets65Favorites·Details
#2
Госпожа не мора ни да спомнувате, 🤫
според фризурата ве знам кои сте биле у шарена револуција https://t.co/j3A2CqPO0B
23ReTweets67Favorites·Details
#3
Заев кога правеше предавство
вие праевте пресконференција за цената на бостанот https://t.co/4bulvRk6RL
12ReTweets99Favorites·Details
#4
Реално не им се љутам на бугарите и ја би им бапнал вето на морони без кичма што си го мењаат името.
13ReTweets94Favorites·Details
#5
Министерство за Шиптарски работи https://t.co/KadVRhNoAk
13ReTweets78Favorites·Details
#7
мк твитер вчера https://t.co/5U5uBay69R
9ReTweets56Favorites·Details
#9
абе ова „секој ден нов пораз” требаше да биде заебанција а нe модус операнди
6ReTweets17Favorites·Details
#10
а да пробаме со уште едни избори? https://t.co/JDTWz7xTHQ
5ReTweets17Favorites·Details
#11
Членството во ЕУ не е кола па да ти ја блокираат https://t.co/BTc8uHj0j2
2ReTweets25Favorites·Details
#12
понеделник https://t.co/Y4kwwiOgfk
1ReTweets14Favorites·Details
#13
Исто и Хитлер бил само Канцелар https://t.co/23DeXnkfmv
2ReTweets11Favorites·Details
#14
види како е седнат пред лаптоп,
како да знае да го уклучи https://t.co/qU4MsfzqRV
1ReTweets9Favorites·Details
#15
Ден 7, Сѐ уште не знам што треба да работам https://t.co/FIkgpNWFyg
1ReTweets9Favorites·Details
#16
Каков комуњарски мелтдаун, свака част https://t.co/D2s7sVxqhQ
1ReTweets5Favorites·Details
#17
се знае што се праи у карантин, бебиња https://t.co/edvdFy8dRI
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@rmcfmk друЖе 😂
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@LepceSoSalamce чај од жива ограда 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar2
2Гоце Чекоров-Лансaerodrom13121
3Џотоgiotto_mkd1
4The Keepermoskopole1
5Мирјана Најчевскаibogovitelicno1
6družermcfmk1
7БаБаРоГ ///////////lepcesosalamce1