TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

sv.Talalaj @svtalalaj
#reach: 14052   ( 1918th )
#followers: 1450   ( 2671st )
#1
Еден другар на брод од тоа тропските острови: да ти се плукнам у животот да бидеш далеку од фамилијата.
Друг другар од немачка: да ти ибам животот божем за поарно дојдовме а со вие трошоци поарно дома ќе се вратам.
Трет другар од тука: (1/2)
1ReTweets5Favorites·Details
#2
Среќна нова 20... ??? https://t.co/KQyYMNvgh7
0ReTweets7Favorites·Details
#3
Сите си имате право на свое погрешно мислење.
1ReTweets4Favorites·Details
#5
@hibridenn А ја на шанк наместо новчаник вадам друго.
1ReTweets3Favorites·Details
#7
Наместо да глеате толку негативно на нашава земја и ситуација оти не размислите дека има и бетер од нас само треба малку повеќе барање по нет.
И така немате никакви обавези.
1ReTweets2Favorites·Details
#8
Малку да ги извадат овците од трлото.
Баже е поголем дебил од сите овие заедно. https://t.co/QbcN9oMHQQ
1ReTweets2Favorites·Details
#9
Чекајќи го, се опив..ама ако нека аирлија нека е... https://t.co/o7fsObSXXK
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Да ти се мочам у животот толку години да не ти е испаднат бугарскиот да отидеш негде на поарно.
0ReTweets4Favorites·Details
#11
Добро утро на сите освен на оние шо:
-не се тагнале на сите 2 аеродрома кај шо биле а притоа нигде не се глеа wizz
-немаат слика со нозете на куферот
-не стаиле селфи со позадина gucci и armani
-не стаиле 2 стори од писта со цел (може и пола) авион
-не стаиле стори од скалите.
0ReTweets4Favorites·Details
#12
@exmitevskad @sicario_mk Како ли само си дозволил...како..к а к о...
0ReTweets4Favorites·Details
#13
И ние во нашата држава си иаме за жалење,од дечиња до постари, поготово на нешто шо можеме да помогнеме а не го правиме.
Сите тие се буквално исто,луѓе,као шо е Коби.
Вие,90% од граѓаните на (с) македонија не го заслужувате тоа шо го имате.
1ReTweets1Favorites·Details
#14
Пиши 5 во коментар и запали ја сијалицата на бандерата за да ти светне. https://t.co/h08125xJtW
0ReTweets4Favorites·Details
#15
@ProblemByMe Ако воа не е за бесење значи неаме закон.
0ReTweets4Favorites·Details
#17
Пиша ли некој:
"Кај се сеа анима мунди да зуцнат нешто?" или до толку сте неосетливи? https://t.co/gVElxcIvnO
1ReTweets1Favorites·Details
#18
@kazi_ultimatum Без селфи наликува на кражба од нет.
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Никогаш не разбрав како овие шо не читаат хороскоп влегуат у ден на слепо...
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Царевата Ќеркаcarevata_kerka23
2crvenokosata2eyeshadow16
3Хебаhebagoddess9
4BubbleGumkazi_ultimatum7
5Виктор Стевичviktorstevich6
6ДОРЧОdorcobre6
7Гуру де Коркаш™bejbiboy5
8Драган Тане|3скиnakimni435
9Н̲̅е̲̅д̲̅о̲̅с̲̅т̲̅а̲̅п̲̅е̲̅н̲̅nedostapen3
10Estheresther_9923