TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Таа сум. 😈 @taasum123
#reach: 24328   ( 1063rd )
#followers: 4089   ( 913rd )
дами и господа и останати дали е срам маж да побара од девојка му 750 денари иако таа икогаш од него пари немала побарано?
18ReTweets27Favorites·Details
прашање фотокопир пинк Битола до колку работи?
0ReTweets1Favorites·Details
@cherga_omnes сериозно прашав
ко прво не сии од битола
ко второ до 9
0ReTweets0Favorites·Details
само комарците можат да го сјебат лапањето надвор...
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ебачот од Никарагваcherga_omnes2