TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: - -
#followers: - -
#1
Ама вака е во ред новинар да пишува, така? https://t.co/jHlXFUCcLK
31ReTweets112Favorites·Details
#2
За неколку саати ми е роденден. Она што ми се случуваше претходниве 8-9 месеци, никому не посакувам.
Се надевам од сега само нагоре 🎉
4ReTweets182Favorites·Details
#3
И орце на врата им вика и полека возете ајде поззз
8ReTweets53Favorites·Details
#4
Не социјалисти туку социјалдемократи и не врши никој политички прогон туку човекот е осуден криминалец што избега во Будимпешта.
Поздрав до Спорт Клуб Словенија ;) https://t.co/ql2ZHcCIKR
8ReTweets33Favorites·Details
#5
Еј прашања дозволува Пендаровски!
Ајдеее вукојебина
6ReTweets34Favorites·Details
#6
Еве јасна прашува дали се распаѓаме а чилиманов и одговара аха. Готово, тоа е јбг
5ReTweets30Favorites·Details
#7
Ох, да не заборавам, па таа ги слушнала снимките. Е сега што само овие на Ла Верита а другите не, нема врска. Пуса https://t.co/Ly3heZJtLQ
2ReTweets15Favorites·Details
#8
Како ве работи машинерија заедно со инфомакс, па па па..
Рипки <3
3ReTweets10Favorites·Details
#9
Не го ретвитајте инфомакс бе 🤥😢
1ReTweets16Favorites·Details
#10
Види будалетинкиве ☀️ https://t.co/cLHoWVfTe0
1ReTweets15Favorites·Details
#11
Стани @rnixn Кочан го однесоа во Идризово
2ReTweets11Favorites·Details
#12
@rnixn Да се јави на главна каса :)
2ReTweets10Favorites·Details
#13
0ReTweets14Favorites·Details
#14
Господебоже. https://t.co/zQEXkD5rFV
0ReTweets12Favorites·Details
#15
Пиздата пак буцка. https://t.co/zbEGLQojjg
2ReTweets5Favorites·Details
#16
@RagingDemon1 Разбуди го, Стево имаше прес и одговара на новинарски прашања ;)
1ReTweets8Favorites·Details
#17
сињор камчев у папучи ги даде парите.
1ReTweets7Favorites·Details
#18
А бе "жртвана" Орце се гази од смеење, шефе, брат ова она.. господебоже
0ReTweets10Favorites·Details
#19
Пак професорки избликале а? 🤢
1ReTweets6Favorites·Details
#20
Ла Верита ја повлекла денешната колумна :/
Повредени авторски права на друг весник.
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Серија Рекетzojastoja15
2Самосвесенragingdemon113
3Др Арсланагићarslajemenibog10
4Zarko Ristovskidecimalfawn42108
5Aleksandarsaltwatered8
6KatttP.katttp7
7alexaaaalexaaatray7
8Tanja Milevskamilevskatanja7
9Каљаkatemagritte7
10Ајс Тиicebucks77