TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TaraxacumWine @taraxacumwine
#reach: 0   ( 43098th )
#followers: 108   ( 22100rd )
сите тие погрешни избори и сите чувања од универзумот.
6ReTweets15Favorites·Details
истовремено неколку животни лекции ко за понеделник. фала ти универзуму!
1ReTweets6Favorites·Details
@hanslanda09 @YouTube ова ми е еден од најсаканите состави, во последно време дури и еден од најслушаните.
0ReTweets2Favorites·Details
ќе се пресоздадеме уште еднаш
или ќе одмолчиме
0ReTweets1Favorites·Details
ај дека можам уште повеќе без интерпункција
0ReTweets1Favorites·Details
ќе твитам со есен во зборовите
0ReTweets0Favorites·Details
и се е тука и ништо не е
пеам
0ReTweets0Favorites·Details
возев точак колку што ме држеа нозе
уште недостигаш
0ReTweets0Favorites·Details
немам срам да предложам нешто ниту да ме одбијат ниту да прифатат и тоа секогаш ми е ножот со двете острици и во љубов и во работа
0ReTweets0Favorites·Details
да си ми ветер да сум ти глуварче
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Q.Тарантиноhanslanda091