TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нашиøт Човек Флинт @taskovskig
#reach: 4455   ( 1054th )
#followers: 4454   ( 827th )
#онакога engine-от ќе процени дека сум изиграл брилијантен потег. Добива на тежина кога се игра брзопотезно 5+5 https://t.co/z2sqFElvrY
1ReTweets11Favorites·Details
Вработуваме Senior iOS developer во Копехнаген ...
https://t.co/vmJ4kqJ3Do
#споделисопрограмери
3ReTweets0Favorites·Details
Маало Tuborg ... кладилници нема https://t.co/AqR3VBpWiK
0ReTweets11Favorites·Details
7-8-9 април саем на еротика во Копенхаген, а јас ќе бидам во Скопје. Да се тешам со „симит си е симит“?
1ReTweets6Favorites·Details
3 дена по ред нема едно облаче. Добро утро. https://t.co/2I2hvRoQj7
0ReTweets8Favorites·Details
Резервирав 5 ноќи на Bronholm во втора половина на јули. Да видиме што шема е Балтичко море.
0ReTweets5Favorites·Details
Елегантен начин да ги информирам комшиите дека дојдоФ https://t.co/4Fd6VuWwjw
0ReTweets4Favorites·Details
@Hector19819 Веќе избрав. Данска. Кога би бирал повторно … ваљда пак Данска. Втора на листа ми е Хрватска, поточно Ровињ.
0ReTweets3Favorites·Details
@marsedonec @Viktor_Stevich @JasminaCv @Ratkapnata Не знам дали си видел како изгледа „бувљак“ во Копенхаген ... Недела ... буквално на секое плоштадче ... плаќање со Mobile Pay ... чисто, средено ... да ти е мерак само да видиш што се случува.
0ReTweets3Favorites·Details
Одлично неколкучасовно лагано точкарање
0ReTweets2Favorites·Details
Ми улета во хајлајтс … октомври 2014 https://t.co/4Ubc2QrEW0
0ReTweets2Favorites·Details
@bajkoal @Hector19819 Не сакам да го споредувам Копенхаген со ниту еден друг град :)
0ReTweets2Favorites·Details
@KatttP @toni_dimitroff @KRodzers Еве ви топ перница. Значи топ! https://t.co/ypCrPqduqI
0ReTweets2Favorites·Details
Мора да е заебанција … или не е? https://t.co/1fgZXAPK7G
0ReTweets2Favorites·Details
@magn3to0 Еве ти едни фантастични. Пола година ги носам. Топ!

https://t.co/KNCMaAlzdO
0ReTweets2Favorites·Details
@lazejanev Арно што не се спомнува анти-материја
0ReTweets2Favorites·Details
@feisty_one1 @h3xman @satelite_chris @grof_Zarkoff @toVornottoV Никогаш не сум јадел кај Жабарот. Еве ставам рецка у китапот.
0ReTweets2Favorites·Details
@AntovSr @atortevski @Viktor_Stevich @JasminaCv @Ratkapnata Многу ги поедноставувате работите. Споредувате Лондон со Скопје + Грција + викенди? Каму piece of mind? Каму отсуство на глутници кучиња? Каму супериорна железница (на раат да се очука човек)? Каму ...
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Солид Снејк Спутникsatelite_chris16
2Darko Kezhmankezhmanprvi10
3zarkovgrof_zarkoff9
4Мутенtovornottov9
5Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar7
6PC Charlie McIntosh 👋ratkapnata6
7JasMinajasminacv6
8Aleksandar Tortevskiatortevski6
9Magneto 🧲magn3to05
10Baumeisterunterstrich125