TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

деки @tato_deki
#reach: 1335   ( 1528th )
#followers: 716   ( 6391st )
Добро утро https://t.co/ZTE9w9KcvB
0ReTweets14Favorites·Details
Ќе прифатиме промена на УСТАВ само под ЕДЕН УСЛОВ ... https://t.co/paLMajWZ18
2ReTweets4Favorites·Details
Го прашале Ајнштајн да ја опише главоболката кај жената.Тој им одговорил: Тоа е релативна работа, во еден кревет ја боли во друг НЕ... 🙄😁
1ReTweets4Favorites·Details
Облечи црвено https://t.co/RVhaXCTQlt
0ReTweets6Favorites·Details
Те печи ли совеста дека ме излажа со друга ???
Совеста не ама кога мочам ме пече 😎😁🙄🙄
0ReTweets6Favorites·Details
Животот ти ги бира ЛИЧНОСТИТЕ со кои ќе се сретнеш, а ти самиот ги бираш ОНИЕ со кои ќе ОСТАНЕШ ...
0ReTweets6Favorites·Details
Доброто кафе е мерак.
Добрите пријатели кои ги бројам се благослов.
0ReTweets6Favorites·Details
Од моето детство ...
https://t.co/rkQB2GrTdA
0ReTweets5Favorites·Details
Не си до мене ...
... Сеуште си ми во мислите. https://t.co/cfw5ixBtQt
0ReTweets4Favorites·Details
Дадете му на СЕКОЈ ден ШАНСА да биде НАЈУБАВ во вашите животи. Нов ден, нова прилика.
0ReTweets4Favorites·Details
Секогаш сака дебел колач https://t.co/AI0yGczyuz
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
Добра вечер https://t.co/d5GOCyVTGb
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1БејбиБлу 💋babyblue443325
2Наташа oд III3liquidmercury6914
3The silentto_be_motivator8
4една _ Македонка ☀️vesna2210916637
5🇬‌ 🇪‌ 🇷‌ 🇲‌ 🇦‌ 🇳‌hector198196
6Чупето🇲🇰lolitafrombt5
7M@raM@m@T@marijadzs4
8Jasumjasum6302254
9Gilotinjagilotinja4
10♡♡♡InaLAVina♡♡♡macaa6083