TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

LadyTaurus @taurusleo13
#reach: 161   ( 2793rd )
#followers: 161   ( 18980rd )
@marjanmitrovsk3 На радио на утрински емисии оди: "Петар известува дека на автопат Скопје-Велес има радарски контроли, благодарам Петар што се грижиш за нашата безбедност" :))) За бебедноста на нашите пари се грижи Петар.
1ReTweets22Favorites·Details
@trojanska_ И за мене работи.
0ReTweets1Favorites·Details
@vitanovaaaa Можеби имаат седиште од 0+? Моите се такви, со исофикс. А од болница бе смеев да го изнесам без транспортер па позајмував :) И така остана, еднаш употребен.
0ReTweets1Favorites·Details
@Boychenn @mileskaya На моево уште врши работа капава, инаку веќе 2 години вришти на глава миење.
0ReTweets1Favorites·Details
@Ljubeznost Сметка?
0ReTweets1Favorites·Details
@AristoCat221 Не е важно кој готви, туку кој става во чинија.
0ReTweets1Favorites·Details
@KaliGoddess0707 @ekvilibrija @Lajka_od_svemir Во четврток ќе го имам 153иљадитиот обид за вежбање. Ајде со мене.
0ReTweets1Favorites·Details
@L_Petroff @YesToChocolates @eftelijanamajka Нема материјал за пријава, нема закана. Против психопати за жал, тешко дека нешто може да се превземе. Само детето да изгради добри обрамбени механизми.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Τρσγαηςκα 🌈trojanska_1
2Italianovavitanovaaaa1
3Natashaboychenn1
4mileskaya 🌻mileskaya1
5Kindnessljubeznost1
6M-A-Cmarjanmitrovsk31
7TheAristoCat 🇲🇰🇳🇱🇬🇧🇲🇹aristocat2211
8Kalikaligoddess07071
9Еквилибријаekvilibrija1
10Lajkalajka_od_svemir1