TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 71937   ( 154th )
#followers: 2847   ( 1451st )
Не испадна лошо, ко за прв пат тегнев и појма немам кај паричето😂
За многу години https://t.co/uomigS4qrK
12ReTweets303Favorites·Details
Како тоа бе на србинките цели разголени па им лајкате, па комплимети, па вау бау, па ретвитате, а нас 3 цм хулахопка да се гледа на гиљотина, па то квоутови, па навреди. Угурсуси едни.
21ReTweets138Favorites·Details
You can't buy love, but you can rescue it🤎🦮 https://t.co/fK2S4TIGU7
16ReTweets174Favorites·Details
Инаку тортата од завчера што ја праев денес ја сечам, самоконтрола што ти е🙈 https://t.co/AITBZPPj3i
9ReTweets221Favorites·Details
8ReTweets200Favorites·Details
Љубов?😂😂 https://t.co/COOkiojTGM
18ReTweets113Favorites·Details
Од Божиќен венец само ваков😍 https://t.co/QEeA6EX4xG
13ReTweets129Favorites·Details
Се што лета не се јаде, да си знаете...
Добра ноќ https://t.co/lUei6HX8Bf
12ReTweets123Favorites·Details
И петли всело пеат😂😂😂
Овој па сам си игра🙈
Ајде добро утро🍵 https://t.co/gTJwy1lne9
13ReTweets117Favorites·Details
Среќна Нова пријатели
*. ° ❅· 。 ✻。❅°.。゜.❆。・。❅。☃ ❊ 。 * 。˚*. ° ❅· 。 ✻。❅°.。゜.❆。・。❅。☃ ❊ 。 * 。˚*. ° ❅· 。 ✻。❅。゜
*. ° ❅· 。 ✻。❅°.。゜.❆。・。❅。☃ ❊ 。 * 。˚*. ° ❅· 。 ✻。❅°.。.❆。・。❅。☃ ❊☃️☃️ https://t.co/dBNq6l3QRp
5ReTweets131Favorites·Details
Чупава Катоо https://t.co/qCOO59NGga
5ReTweets126Favorites·Details
Ho ho hoooo 😂 https://t.co/njbPydHs2L
13ReTweets76Favorites·Details
Станав рано за да им кажам на овие двајца дека 2022г а тие уште мислат дека твитер е социјална мрежа.
А да итака станав ќе расукам од таа питата некни што ми ја хејтаа двајцава .....ко баби на стара чешма сте, угурсузи низаедни. Саде да се оговарало
ТВИТЕР Е ПЛАТФОРМА! https://t.co/enb5nLivkG
14ReTweets71Favorites·Details
Само да ве потсетам инаку...
😂 https://t.co/fS7VQcLREr
7ReTweets71Favorites·Details
Saariselkä Finland 😍 https://t.co/k9vAXOOKWH
7ReTweets54Favorites·Details
И кажете и на @finafina696 ако сака да си го задржи акаунтот да го избрише твитот и да не се закача со мене, последна опомена!
6ReTweets53Favorites·Details
Мала едукација за денес
Руска салата?
Која воопшто не е руска туку секаде во светот ја викаат македонска😂😂. Инаку познатата салата "Оливие" кој ја создал еден од најпознатите готвачи во тоа време Лисјен Оливие во најпознатиот ресторан Ермитраж во Москва 1860 не е ни слична👇 https://t.co/DzKSAaWZtl
7ReTweets47Favorites·Details
6ReTweets48Favorites·Details
Ич не го перцепира кучево😂 https://t.co/9FxbgYKoKO
0ReTweets37Favorites·Details
@smrtisa Девојката е дипломиран уметник, многу креативна и вредна, морав да споделам🥰 https://t.co/d0cteQwa4I
3ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🌺🌺СТЕЧАЈECOT🌺🌺biktop1614
2Бокиbokialterego12
3ค๓๖r໐ຊkreativenum11
4KatttP.katttp10
5‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_10
6Nerazzurro💙🖤nerazzurro777710
7Kibble Dkibbled97
8Летечи фахманficoku7
9СамоМојаsamomoja03117
10Morticia Addamssmrtisa6