TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Filip ➐ @tekinec
#reach: 8970   ( 802nd )
#followers: 8970   ( 225th )
0ReTweets2Favorites·Details
@Viktor_Stevich @_Dani_D_ @BazeLazevski @FplMkd Мене идејата ми е наредна сезона групата да се вика BeatTekinec 😉
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark Дојди да си навиваш за Тотенхем, немаш вакви стресови 🤭
0ReTweets1Favorites·Details
@BazeLazevski Да, да… Ланцини голчиште даде за 3:3
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
@hasawatermark @BazeLazevski @Viktor_Stevich @FplMkd И да знаеш дека со мене трофеј ќе освојат 😎
0ReTweets0Favorites·Details
@faustocoppi60 Kamil Gradek i think it was
0ReTweets0Favorites·Details
@_Dani_D_ @BazeLazevski @Viktor_Stevich @FplMkd Хахах ајде нека биде интересно до последно коло 🤜
0ReTweets0Favorites·Details
@BazeLazevski До 80та минута 3-0 беше ако добро се сеќавам 😡
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski7
2FPL Mkdfplmkd5
3Дани_dani_d_3
4Mozzart Bet Makedonijamozzartbetmk2
5Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark2