TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Telekom MK @telekommk
#reach: 0   ( 3469th )
#followers: 9713   ( 180rd )
Искористете го бонусот од 22.000 денари во Magenta 1 Unlimited и изберете го вашиот нов Xiaomi смартфон со вклучен неограничен мобилен интернет, засекогаш 📲 https://t.co/gKL7oMEDWR
#telekom_mk #Magenta1Unlimited #најголемиотподарок https://t.co/IMmmdRU95N
1ReTweets4Favorites·Details
Искористете го неверојатниот празничен бонус од 22.000 денари во Magenta 1 Unlimited за вашиот нов Samsung смартфон 📲 https://t.co/KYyDu42WcY
#telekom_mk #Magenta1Unlimited #најголемиотподарок https://t.co/on2wibnQqU
1ReTweets2Favorites·Details
Изберете го 55" 4K Android Sony TV со 5 години гаранција во Magenta 1 Unlimited со вклучен неограничен мобилен интернет засекогаш ♾️➡️ https://t.co/9hngcNZhN7
#telekom_mk #Magenta1Unlimited #најголемиотподарок https://t.co/ZSjZWTgEm0
0ReTweets1Favorites·Details
Замислете преземања и размена на податоци со 100 пати поголеми брзини 🤩 5G мрежата ќе овозможи драматични позитивни промени во гејмингот, како и зголемување на застапеноста на виртуелната и аугментираната реалност до неверојатни размери. Подговени со 5G мрежа 🚀 5G е тука! https://t.co/g6enDlxdL7
0ReTweets1Favorites·Details
Искористете го неверојатниот буџет од 30.000 денари во Magenta 1 Business L за нов Philips телевизор 📲 https://t.co/JqoFELy1Px
#telekom_mk #Magenta1Business https://t.co/tA9sYBgtRu
0ReTweets1Favorites·Details
@gorgi_98 Здраво, до средината на 2022 година поголемиот дел од населението во урбаните средини ќе има можност да користи 5G услуги.
Поздрав.
0ReTweets1Favorites·Details
Започнуваме нова ера на комуникации - подготвени со 5G мрежа 🚀 Гигабитни брзини, подобри технолошки капацитети и неверојатни можности за сите. 5G е тука! #telekom_mk #5G https://t.co/UK4E6sM4MG
0ReTweets0Favorites·Details
Изберете Magenta 1 Unlimited со вклучен неограничен мобилен интернет засекогаш и искористете го неверојатниот бонус од 22.000 денари за вашиот нов Motorola смартфон. Нарачајте го преку Telekom MK app и добијте 2.000 денари попуст 📲 https://t.co/xGwMOF2xbk https://t.co/XyUHfijQu3
0ReTweets0Favorites·Details
@DejanCbr600 Здраво Дејан,Сите информации околку зрачењето на 5G мрежата можете да ги најдете на следниот линк : https://t.co/rdcLl5DuBF ,Поздрав
0ReTweets0Favorites·Details
Уште само три дена до завршувањето на Телеком наградната игра! Регистрирај се преку Telekom MK апликацијата, надополнувај ваучери и учествувај во извлекувањето на дневните награди Samsung Galaxy A22 или пак главната награда Citroen C5 Aircross 🚙 📲 https://t.co/yWpKpVtnPE https://t.co/uRAsii84na
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ѓорѓи Ангеловскиgorgi_981
2Dejandejancbr6001