TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марипоса @tennisizmydrug
#reach: 5918   ( 2767th )
#followers: 407   ( 8955th )
#1
@Biktop16 @fonspricn @apasiev Баш така, ја сум убедена дека ќе купат многу гласови.
2ReTweets5Favorites·Details
#2
@Rebrendiran Македонскиот Jimmy Falon wannabe
1ReTweets3Favorites·Details
#3
@BasedPoland Fat lives matter
1ReTweets3Favorites·Details
#4
@abajkov @nekoj_nekade Баш така, не секој има добри антитела. Не е ич едноставно како што се мисли.
1ReTweets3Favorites·Details
#5
@ThePharmacistt А законски нели иде пола пола? Нема потреба да ги прашуваме за согласност.
0ReTweets6Favorites·Details
#6
Некогаш ми иде да направам топ тело, ама пусто одма ми текнуе дека постои сладолед, хамбургер, бурек, чоколада ...
0ReTweets5Favorites·Details
#7
@Karfiolka @zorbital Големите маркети даваат, ама малите продавнице посебно ако се албански тешко дека ќе видиш фискална.
1ReTweets2Favorites·Details
#8
@BejbiBoy Ко ќе остариш барај ме ❤🤣
1ReTweets1Favorites·Details
#9
@WaiterMKD Кога нема туристи можело и за 100 ден на плажа. А бе само стапот за вас. 😉
0ReTweets4Favorites·Details
#10
@Goran_Man Им дели пакети и пари да ги гласаат. Малку ли е?!
0ReTweets4Favorites·Details
#11
@Eskobar_od_SK У главно ги гласаа неписмени шо у никој случај не би работеле у администрација, ене ги сеа се курчат тие истите. Се надевам нема уште долго.
0ReTweets3Favorites·Details
#12
La casa de papel е малку така глупа серија.
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@MilaShila9 Категорично НЕ
0ReTweets3Favorites·Details
#15
@aerodrom1312 Помфритон у заб ќе ти заглави :)
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Бомбиве против Заев и компанија ќе го имаат истиот ефект како оние што беа против Грујо и компанија. Значи, никаков.
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@IvoCmon @BatmanIsHot @MilaShila9 Тост у уста не ставам више јбт 😂
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@SimonoskiGoce @snowgirly2 Може глупите се имуни, тоа е мое објаснување за Тетоо
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@rekolamaaj Ова им го праќам на пријателите од комуњарска вероисповест
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Флафиkarfiolka9
2Митохондријаmitkohondrija7
3☕ КаФеЏиЈа ☕malo_ekspreso6
4МилаШилаmilashila95
5Ѓорѓиschteck5
6Goce Simonoskisimonoskigoce5
75 џи Еџedge9725
8Joseph Fouchéfrancuzinot4
9Баткаmalerott4
10Luda Maratetovskojabolce3