TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешко Нас @tesko_nas
#reach: 22996   ( 382nd )
#followers: 3404   ( 1201st )
Вие господине Таче правите најубави палачинки! https://t.co/Xut6IBp5Vw
37ReTweets189Favorites·Details
Да помогнеме 😁 https://t.co/J93IuM1HjM
10ReTweets85Favorites·Details
А ќе речеш само политичариве алчни за пари... https://t.co/mXSTw0lfDf
16ReTweets55Favorites·Details
9ReTweets65Favorites·Details
А ние ќе добиемо покачување? https://t.co/isz76Qy1Vn
9ReTweets54Favorites·Details
8ReTweets45Favorites·Details
9ReTweets22Favorites·Details
Фонд за иновации дали се слушаме? https://t.co/9j36tsCKoG
5ReTweets31Favorites·Details
Ммммм кафентце...

*кафето https://t.co/xPMm87kPqo
6ReTweets22Favorites·Details
Има ли паталци од Хеликобактер Пилори на твитеров?
Како ја контролирате после тривалентната стандардна терапија?
РТ е пожелно
9ReTweets10Favorites·Details
Кратка хорор приказна... https://t.co/YyGPyLpkxa
5ReTweets22Favorites·Details
Она кога ќе се изедначиш со плата со Гризман... https://t.co/doqaiUs33k
4ReTweets17Favorites·Details
3ReTweets16Favorites·Details
Рекордно намалување на плинот - 36 денари.
*кој сака нека честита
1ReTweets24Favorites·Details
Велам браво! https://t.co/Qmr2Wtki6r
1ReTweets19Favorites·Details
Продавам мало градско количе...
Домаќински возено и одржувано... https://t.co/ePCa3w0mlR
2ReTweets13Favorites·Details
Вегански живот, 5 недела...
#ДоброУтро https://t.co/zDvdykQmVS
0ReTweets21Favorites·Details
Од тешко до најтешко 😁 https://t.co/P5526zHNYe
2ReTweets10Favorites·Details
Пиши и маил на Нивес рипнула је плата... https://t.co/Pnc9qTWFIT
2ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кичеецотmancesterovec73
2Makedončišteshopkarishte2
3Parabellumnajdengermanec2
4Scarlett O'Harascarlett_o_52
5idiotidiot625029311
6WarLockbaronmkd1
7Edmond Dantesedmondd717801211
8Флафиkarfiolka1
9vlatkovlatkov1
10✋ Ološ ✋ Олош ✋oloshmakedonski1