TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 4224   ( 1896th )
#followers: 3426   ( 1134th )
Доаѓам дома и гледам само едно парче пица. Фала и на сестра ми што мислела на мене. 😂
0ReTweets4Favorites·Details
Го цуцнавмо виново со @anabezmana1 без око да ни трепне. Другари помагајте, неамо вино!
1ReTweets1Favorites·Details
Мачево ми рипна у кревет у стилу"Имаш ти абер да станеш? Ќе дежураш ноќеска!"
0ReTweets3Favorites·Details
@JustPurpling You're living in a Hallmark movie 😍
0ReTweets3Favorites·Details
@Prikazna1 Сите се плашат од "жешкото столче"
0ReTweets3Favorites·Details
Ми јаде, ми се плаче.
0ReTweets3Favorites·Details
Умрем ли биќе то од срца.
Живот ми као казна доѓе, неком си мед и слатко грозѓе а мени ноќ никада проѓе. мп3
0ReTweets6Favorites·Details
Камо да ме сакаја муживе ка шо ме сака кучево од @anabezmana1
0ReTweets4Favorites·Details
@IamAliceMadness Некој го мести, друго логично објаснување немам.
0ReTweets2Favorites·Details
Какво вариво/мамџиче си напраев мх, мх, мх...
0ReTweets1Favorites·Details
Само што видов дека постои wine advent calendar. Сакам паа...
0ReTweets1Favorites·Details
@anabezmana1 После мене и не баш. 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
@jepirovski @anabezmana1 Се фалимо. Би ти рекла изволте нема на што 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@jazhevce Срце мало беее 😍
0ReTweets1Favorites·Details
Цркнав за јадење. Мене више ручек ќе ме фати, од 5:30 станата. Ич да не се мучим да доручкуем. 🙄
0ReTweets0Favorites·Details
@anabezmana1 Демек ти паѓа пенкалото пикаш под маса јадење 😂
0ReTweets0Favorites·Details
@Karfiolka Боље ти е со кафеава сенка, со кармин ќе биде ка да си мачкала кал над пудрата.
0ReTweets0Favorites·Details
@Karfiolka Па да де, на тоа и мислев. Ќе си се бришеш и ќе се шминкаш наново ради карминот ја милсим 😂
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1такозвАнаanabezmana17
2Флафиkarfiolka4
3LeaveCerseiAlone 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️justpurpling1
4ПρиƙαзԨαprikazna11
5aлисa у вондeрлeндiamalicemadness1
6Јепирjepirovski1
7Miajazhevce1