TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🖤❤ Updated @Zmijurina2.1 version @thealphawoman2
#reach: 58171   ( 746th )
#followers: 830   ( 4716th )
#1
Ако на секој му дозволуваш да се приближи до твојата пичка... полека но сигурно ја губиш нејзината вистинска вредност 💋 https://t.co/jD7x6JzH6d
11ReTweets104Favorites·Details
#2
Премногу дадов таму... каде што не требаше ни да ме има 🖤❤ https://t.co/jvGzedN1yR
11ReTweets43Favorites·Details
#3
НИКОГАШ не влегувај во нова врска во време кога сеуште ја преболуваш старата...

Повредуваш невини луѓе!!!
🖤❤ https://t.co/EdxrXKMYBR
8ReTweets48Favorites·Details
#4
Ако ја сакаш... пушти ја!
Ако те сака... ќе ти се врати <3

*ми треба пијалок 🤦‍♀️ https://t.co/kVVwN7BYAp
13ReTweets32Favorites·Details
#5
Недела... ден за излежавање и многу, многу секс 🖤❤ https://t.co/aPBxFIEp0P
3ReTweets58Favorites·Details
#6
Не за џабе пичката има усни ако не беше за бакнување!
🖤❤
#третасмена https://t.co/rGl0sLL84d
5ReTweets51Favorites·Details
#7
Лесно е да ги мачиш луѓето денес... бидејќи сите потсвесно обожуваат да бидат врзани!
🖤❤ https://t.co/kanKMIhwf3
1ReTweets59Favorites·Details
#8
Не е најтешко да простиш... туку повторно да веруваш ❤

Добро утро убави 💋 https://t.co/B9JMynIZBg
11ReTweets29Favorites·Details
#9
Сакај ме тивко... толку тивко за да сите мислат дека сме ништо!

Колку помалку врева прави една љубов... толку подолго трае 🖤❤ https://t.co/z18eVzTh3f
9ReTweets34Favorites·Details
#10
Ти си тоа место... каде често бегам во ноќта 🖤❤ https://t.co/N1sW12B0Qf
7ReTweets40Favorites·Details
#12
Секогаш ебете се како бившите да ве гледаат 🖤❤
#третасмена https://t.co/S9ZbBJBwKF
3ReTweets48Favorites·Details
#13
Откако срцето ќе пукне... ништо повеќе не се слуша...
Нема љубов... нема омраза... само празна тишина 🖤❤ https://t.co/YzDwkxbB8x
6ReTweets39Favorites·Details
#14
Искреноста е прескап подарок... затоа не ја очекувај од ефтините луѓе ❤

Добро утро убави 💋 https://t.co/yz0WancXqA
7ReTweets36Favorites·Details
#15
До сите жени... оставени, посрани, со скршени срца... демек глупи, грди, несигурни...
Ви честитам што не останавте залепени до некој кој не успеал ниту еднаш да направи да доживеете оргазам!
Имено, кој сака да биде околу човек што има распон на внимание како задушен стаорец!?! https://t.co/srcdRIIJtx
5ReTweets41Favorites·Details
#16
Една душа во две тела 🖤❤ https://t.co/kESWXvgTcT
2ReTweets49Favorites·Details
#17
Љубовта ја лечи душата... но, и во исто време ја доведува до лудило 🖤❤ https://t.co/CZYVl0ngTq
6ReTweets34Favorites·Details
#18
Кој рече дека мисионерската е досадна...
Не е таа досадна... туку вашиот партнер!
🖤❤
#третасмена

Чувај те се... Добра ноќ 💋 https://t.co/LsqnJeWlBq
4ReTweets40Favorites·Details
#19
Од ништо изградив еден цел свет само за себе... и ако е потребно... самата и ќе го изгорам!
🖤❤ https://t.co/VgRoE1hpwQ
6ReTweets32Favorites·Details
#20
Постојам ЈАС... и сите други 🖤❤ https://t.co/KCOi0B08jE
6ReTweets32Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јодата од МКyoda_mk167
2КЛИМЕ ПИШТОЛЏИЈАТАpistolboy31552
3Бен Квикprilepcaneco40
4Ernestoernestocezarmkd37
5K. Gocegosssek36
6Black_shadowblacksilhouett732
7K32n31 P4n1candrej_zip31
8..martin..mmmmmartinsssss28
9Martin Malinovskimartinmilanista27
10Сибирец 6.26siberian26