TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брусница Вејн @thebatladym
#reach: 76345   ( 66th )
#followers: 7305   ( 345th )
ОД 5 ХИВ-ПОЗИТИВНИ МАЈКИ И ДВАЈЦА ПОЗИТИВНИ ТАТКОВЦИ СЕ РОДИЛЕ 7 ЗДРАВИ БЕБИЊА, ЗАШТО РОДИТЕЛИТЕ СЕ НАВРЕМЕ ТЕСТИРАНИ ОД НЕВЛАДИНИТЕ НА КОИ ДРЖАВАТА ИМ ГИ СКРАТИ ПАРИТЕ - Сакам Да Кажам https://t.co/leUXgoYzvy
30ReTweets59Favorites·Details
Уште едно кај што треба име да се извади https://t.co/LWUbUqRGRe
19ReTweets79Favorites·Details
Пошто иначе на мини протестите у мк за јавна соба и сличните настани се потепаа од искачање, па сеа се уморни и за ова у Косово што биднало. Да ви ебам тоа мозоците што групно силување дете го врзувате со географска одредница.
12ReTweets105Favorites·Details
Нема да прекинам ОД КОЖА ДА ИЗЛЕГУВАМ СЕКОЈ ЕБЕН ПАТ КОГА СЛУЧАЈНО СЕ ПОТПАЛУВААТ БАРАКИ ВО ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ ЗА ПОСЛЕ МАГИЧНО НЕКОЈ ДЕБИЛ ДА ДОДЕЛИ МАРКИЦА ЗА ИЗГРАДБА НА НЕКОЈ ЕБЕН ПИРОМАН КРИМИНАЛЕЦ

СЕ НАДЕВАМ ЌЕ ВЕ ДОЗНААТ КОИ СТЕ И ВАШИТЕ ДОМОВИ ЌЕ ГИ ЗАПАЛАТ
15ReTweets80Favorites·Details
Со сите другарки иаме пакт дека верник е 🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩 https://t.co/cY8AQzNHAr
8ReTweets88Favorites·Details
Како Моника Потер кога "се повлече" од кампањата против говор на омраза 🙃 https://t.co/TFK8NOLdb6
7ReTweets45Favorites·Details
How to get the rapist mindset https://t.co/frraQsunPK
6ReTweets47Favorites·Details
ХАХАХХАХСХАХХСХАХХСХАХАХХСХАХХАХСХАХХСХСХАХХСХСХХСХСХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХ https://t.co/zNTbx34THW
8ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1complicatedSoficomplicatedsofi6
2Брадаlegovski5
3Ретко пилеlecaffeine4
4Serotonin receptor 9000izrodot4
5Ништо посебноmaterpatriae3
6Гpeвastrogrev3
7Протестантски Оџаgalevski3
8Anaraffaello1252
9Ronin Legijataroninlegijata2
10Точкаtishinamalku2