TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Solivagant @theevilshort
#reach: 68500   ( 367th )
#followers: 3205   ( 1154th )
#1
Епа го завршив...

Sunflower Man n⁰ 3
Акрил на платно, 20х20 cm

(Инста: https://t.co/xc9CRiruqQ ) https://t.co/Y71jiTHg7w
21ReTweets166Favorites·Details
#2
Овие го знаеле мемево пред да го склопат името и дизајнот на логото 👏👏👏 https://t.co/SFew1kn31e
19ReTweets80Favorites·Details
#3
Цел живот имав желба да станам грнчар. Ова ми е прв обид да направам саксија од парче глина само со помош на моите раце and I kinda like how he turned out.
So... hug? Anyone? https://t.co/jspPjWO4CA
9ReTweets124Favorites·Details
#4
Сончоглед од блиску https://t.co/k3uSsUcyDB
6ReTweets99Favorites·Details
#5
The best one yet https://t.co/ltmb8awDJ7
16ReTweets52Favorites·Details
#6
Пак треба мекици да правам https://t.co/1bZ0e8cygM
5ReTweets92Favorites·Details
#9
#НеботоДенес 30 минути разлика https://t.co/EWlIZoGCSR
7ReTweets60Favorites·Details
#10
Early 2010s Vs. 2020
(Инста: https://t.co/SXgb5DaPMk ) https://t.co/TFl2ixiYD6
12ReTweets44Favorites·Details
#11
He looks so proud of his artwork 😍 https://t.co/9Rkv4vxQgH
6ReTweets60Favorites·Details
#12
Ако Ван Гог го илустрираше LOTR
By Aja Trier https://t.co/HEuWjgzKU7
12ReTweets41Favorites·Details
#13
“Lilith” by Diana Van Damme https://t.co/SsWTLwPHuY
11ReTweets43Favorites·Details
#14
Секогаш пробувајте да бидете фини со сите. Можеби вие и една ваша насмевка или најобичен човечен однос ќе бидете една од малкуте позитиви во целиот живот на некој туѓинец. И да, плачам за писмово. https://t.co/IWmPeiACOI
10ReTweets45Favorites·Details
#15
Ова. О-ВА!!! https://t.co/dBXFl1FFfW
9ReTweets43Favorites·Details
#16
Hands in oil paintings https://t.co/xSX3ztxt03
8ReTweets45Favorites·Details
#17
7ReTweets37Favorites·Details
#19
My quarantine body 😅
#ДоброУтро мачиња 💙 https://t.co/PvfeDABusG
3ReTweets44Favorites·Details
#20
4ReTweets38Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Al3kalekgev2
2Револуционеркаjungle_dancer2
3Бактеријаescherihiacoli1
4Матикуле 🖖matikule1
5#BabaMiRadababamirada1
6Читателкатаprofesorkata681