TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Академик.др.мр.суп.спец.🏳️‍🌈🇲🇰 @theholyemperor2
#reach: 22042   ( 1145th )
#followers: 398   ( 10333rd )
Украинци го поддржуваат Косово и Албанците на Косово 🤡🤡🤡🤡🤡 поглуп народ амин...
13ReTweets88Favorites·Details
Во Карпалак не смеат 20 години споменик да стават, се знае чива територија е тоа... Се им сѐ даде на кучињата ама не дозволуваат во нивна територија споменик.... Е така каурчиња мои
7ReTweets54Favorites·Details
Ќе видите дека овој е вклучен во сечењето кабли од споменикот на Григор Прличев... https://t.co/2pDE6PYB2j
11ReTweets35Favorites·Details
На никој не му е гајле за пожарите во Делчево и Берово, не твитате, сфаќа некој колку е опасно и штетно?.... А за уништената природа да не коментирам страшно....
5ReTweets16Favorites·Details
Сероскопјанки ќе мораат да месат леб ААААААА🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ќе има сега по фб групи: мамички иде квасецот или брашното прво?? https://t.co/nb1SeNE8M3
5ReTweets13Favorites·Details
Шиптарска фирма во Паланечко гради пат💀💀💀💀
Толку..... Видов све за денес.... https://t.co/NWCOWxqlHe
5ReTweets11Favorites·Details
Сликава плаче за досие во Бардовци 🤣 https://t.co/XYdfIMongy
1ReTweets14Favorites·Details
Од Дежа ву Капитол накај станицата кон Центар има еден стан ставиле украинско знаме 🤮 никакво неиспрано
1ReTweets3Favorites·Details
Еве лепотици АХМЕТИ ПАК ГО ДОБИ ТОА ШТО ГО САКАШЕ!!! 31%.... вие карајте се кој бил со блгарски паспорт кој не, карајте се дали на Путин или на Бајден му е поголем коорот.... https://t.co/9JeLAZNc9E
1ReTweets2Favorites·Details
Гледам клипче на Телма емисија го викнале продадениот Стојанче,дилерот на органи Груби ниеден од Левица? Многу јадно... Ако смее копилето од УЧК нека влезе во емисија со Апасиев или Мојсоска па да го видиме
0ReTweets4Favorites·Details
Едвај чекам сега некоја тетка бумерка да ми каже дека сум курва,плавуша глупа, одвратна (гледај профилна)🤣 а ја машко
0ReTweets4Favorites·Details
И ние од ЛГБТКу+ ќе пратиме танчери/танчерки/танчерко
🏳️‍🌈 Loves peace ☮️💞 https://t.co/FZBfvOrpwJ
1ReTweets1Favorites·Details
@cherga_omnes Точка У да не бил меѓу нив? 🤣🤣🤣 Ааа @BlazoElixir шо викаш
0ReTweets3Favorites·Details
@Act_A__Fool Една од добрите причини зашто да се префрли чоек на машки 🤣 се дружам со години со женски и сум имал симпатии и сфатив дека 99% од нив се умислени кози во буквална смисла на зборот...
0ReTweets3Favorites·Details
@aerodrom1312 Ама оваа кога имаше пишано "сите педери во Левица" i felt that 🤣
0ReTweets3Favorites·Details
@CyrilOfMacedon @KaleshMara Оваа мрчатина уште е ВМРО, дете лошо е кај Љубчо 🤣
0ReTweets3Favorites·Details
@pako10o После 2 години следење на политика и 5 месеци твитер,сфатив дека колку и да имаш логични, рационално објаснување,причина за вакви работи нема да функционира абе што и да направиш нема да се смени,само со сила и моќ....
0ReTweets3Favorites·Details
@Igor_rujo Приврзоков на Сдс од наводна ЛДП партија,пред некоја недела како археолог објаснуваше за сонцето од Кутлеш....
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Makedončišteshopkarishte99
2Iznogoudorest2999262069
3Гоце Чекоров-Лансaerodrom131269
4Раскажувачотtoilet_paper1067
5Dina 👩‍⚕️dr_dina_166
6Дете Лошоdeteloso47
7Мрачниот Волшебникmartian_fx38
8Ацо Меракоacogusaro32
9Дисидент0aleksan0076151426
10Zoti i Kaurëve ꑭНорманꑭslavicnorman25