TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 44451st )
#followers: 897   ( 5036th )
@MilaShila9 @TheAce_OfKnaves Ц’ц’, два дена ме нема и почнале шопска да ставаат во пијачките… 🤣
0ReTweets3Favorites·Details
@MilaShila9 @TheAce_OfKnaves Што е ова избегавање? 😕
0ReTweets1Favorites·Details
@MilaShila9 @TheAce_OfKnaves Не е ВИСТИНА! 🥰
0ReTweets1Favorites·Details
@MilaShila9 @TheAce_OfKnaves Златна е Мартинче, поздрави ја! 😁😍
0ReTweets1Favorites·Details
@MilaShila9 @TheAce_OfKnaves Од мене, нормално! 🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1МилаШилаmilashila95
2Џокерtheace_ofknaves5