TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Маската @thephantasm45
#reach: 0   ( 40249th )
#followers: 110   ( 22800rd )
@ThalliumMK Проблемот е што вие само од власт сте многу силни и едвај чекате да се докопате до фотељите за да почнете да злоупотребувате.

Епа малу потешко таа работа
0ReTweets0Favorites·Details
@dukeavramo @sugaryouknowm_e Прва машина што произведува мраз🤣🤣
0ReTweets0Favorites·Details
@dukeavramo @sugaryouknowm_e Од што ќе ја спасуваш бе Дуле?
И ти ли стана Дон Кихот🤣🤣🤣
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dukedukeavramo2
2Германка™ 🇩🇪sugaryouknowm_e2