TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЅВЕЗДА💫 @theredhair4
#reach: 57790   ( 202nd )
#followers: 2298   ( 1916th )
Привилегија е у животот да си имате особа на која можете да се потпрете , да споделите радост и тага, љубов, мака.. Не го предавајте за грст неверство, гнев или озборувања. Потоа нема назад, а напред...нема да биде исто.
26ReTweets104Favorites·Details
Ако сметаш некому, замини си.
19ReTweets86Favorites·Details
Убаво ќе беше, некои луѓе да ги сретневме порано, а уште поубаво, некои никогаш.
15ReTweets97Favorites·Details
За џин тоник и водење љубов, нема лошо време.
15ReTweets84Favorites·Details
Да имаш некого со исто лудило како твоето...
12ReTweets94Favorites·Details
Се е тоа запишано некаде меѓу ѕвездите...
Убаво вели Балашевиќ.
12ReTweets70Favorites·Details
Ќе ти се населат во срце и ќе ги снема. Луѓе.
13ReTweets62Favorites·Details
На кого му значиш, ќе се труди за тебе , кому не ,ќе те пушти. Просто.
10ReTweets69Favorites·Details
И да, сеуште верувам во љубов.
6ReTweets58Favorites·Details
Понеделнички💞
Убав старт на неделата☕🦋 https://t.co/cOLKTWbWGa
12ReTweets31Favorites·Details
Да веруваш некому, кој веќе те има излажано, не си глуп, за ќотек си.
8ReTweets33Favorites·Details
Лесно е кога е убаво и без проблеми. Остани кога е тешко, кога ќе надвиснат животни предизвици, болест, несигурност..
Остани,соочи се и бори се. Тогаш зборувај ми за љубов...
6ReTweets38Favorites·Details
После добра терапија чекање,сфаќаш дека не треба да чекаш никого и ништо.
5ReTweets39Favorites·Details
Ем шуто, ем боде.
Најлош вид луѓе.
3ReTweets23Favorites·Details
Пригодна💫
Djordje Balasevic - Svirajte mi, jesen stize dunjo moja - (Sava Centar, ... https://t.co/7l8fWQXOn3 via @YouTube
3ReTweets18Favorites·Details
За вас не знам ,ама време е за👇 https://t.co/coctYyGiiw
2ReTweets20Favorites·Details
Нека крене денов. https://t.co/dOgoXVsUQn
1ReTweets41Favorites·Details
Луѓе се, ќе зборат.
Човек си, ќе ги одјебеш.
2ReTweets16Favorites·Details
А што фали🤷‍♀️ https://t.co/ih1DuDZxhB
0ReTweets17Favorites·Details
Утрово- оргазам.
Добро утро.
0ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Карпаkarpa_190451
2Magneto 🧲magn3to049
3Scarlett O'Harascarlett_o_542
4Lupusinfinity07070725
5luzerluzer2538096121
6Џиџаленdzidzalen12
7not.your.ordinary.womanduplaskorpija127
8Whothefuckoumpoaneszzzzz5
9SpiritChaser3d6alekss5
10K @ s l e r ✍️indijamen15