TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џентлмен Филип @thesoulblightr
#reach: 84580   ( 230rd )
#followers: 1292   ( 2814th )
#1
Првите НАТО вежби во кафиќ во Мавровка.
43ReTweets139Favorites·Details
#3
Валентајн <3 https://t.co/4fzLF8xVQo
27ReTweets84Favorites·Details
#4
Ivor Mickovski зборуваше вистина го отпуштија
Vlatko Vasilj ќути и уште е на работа.
#NМАРАЗЛИКА
23ReTweets72Favorites·Details
#5
Мира Дизел и Кирацовски вработија повеќе луѓе него сите странски инвестиции до сега.
25ReTweets61Favorites·Details
#6
Кога ќе отидеш со твоите на гости https://t.co/1xdy4RfMVR
16ReTweets60Favorites·Details
#7
Се молат латентните СДСМовци да не коментираат и лајкаат статуси за кражбата во пензискиот фонд, зошто ќе искочи дека е некој функционер на ДУИ па ќе мора да бришете и да гасите профили за да си ја здржите работата Сакав да кажам само бидете повеќе како @VlatkoVasilj
16ReTweets53Favorites·Details
#8
„Не сум како другите“ https://t.co/1AuwbaIHpv
14ReTweets53Favorites·Details
#9
Не може да си дадат оставки ако ти се швалерки https://t.co/jUGVDRsT6f
11ReTweets52Favorites·Details
#10
Да имаа Нострадамус и Баба Ванѓа дете, ни тоа не можеше да ги предвиди глупостите на СДСМ.
12ReTweets47Favorites·Details
#11
*Во CV
Работно искуство:
Три дена во МЕПСО ама на тато во партија му требаа политички поени па морав да си поднесам оставка.
15ReTweets30Favorites·Details
#12
Да предупредам уште пред да се јават овие "да не идеме на Евровизија со парите да купиме Брза Помош возила" да ве потсетам дека и господинот Зоран Заев најавуваше дека ќе го продаде тоа на М па изгледа му се уарнија масажите и нетфликс на задни седишта.
11ReTweets39Favorites·Details
#13
Google maps за сиромашни. https://t.co/brxdSv3UKg
9ReTweets44Favorites·Details
#14
Како за народ што мисли дека Претседателски избори е Мис на Македонија, многу барате од државава.
10ReTweets34Favorites·Details
#15
„абе се нервирам едни вакцини со поминат рок не можеш да скриеш“ - Венко Јанкуловска 2019
8ReTweets35Favorites·Details
#16
Ел Чапо, земи членска од ДУИ ќе те амнестираат!
10ReTweets25Favorites·Details
#17
Average СДСМ bot. https://t.co/IdPdPsWl2L
10ReTweets19Favorites·Details
#18
Филип до каде си со проектот?
Јас: https://t.co/RYmVpxGgZu
7ReTweets26Favorites·Details
#19
Валентајн <3 https://t.co/NyvdT9D2Fs
5ReTweets32Favorites·Details
#20
Сестра кани брат на вработување во РЕК Битола.flac
7ReTweets25Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Влатко Васиљvlatkovasilj8
2Швајнschwein4e7
3Џагдишаdzagdisha7
4Zarko Ristovskidecimalfawn42107
5🥊P🆗О🥊donroko16
6Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2286
7Ненајаденact_a__fool3
8Ale✘♎✈️ ®waketurbulence_3
9♡ Biser ♡dunja_delfina2
10Падме Амидалаimyourmother72