TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тино 🏁 @tinobebrat
#reach: 17785   ( 471st )
#followers: 8573   ( 252nd )
Фалиш будалче :/ https://t.co/VaB1TuFn8r
9ReTweets68Favorites·Details
#FF Петок 127ми Јануар 🍀♥️ https://t.co/H2nQimAJYp
7ReTweets17Favorites·Details
Добро утро на сите освен на Македонија пат, тие уште спијат ...
3ReTweets14Favorites·Details
Кабадајлукот мора да продолжи https://t.co/jlhTHCgvPf
1ReTweets12Favorites·Details
Мириса на снег ...
1ReTweets10Favorites·Details
Понеделник 130ти Јануар, кафе? https://t.co/F0ZfNsK30j
0ReTweets6Favorites·Details
Ќе пишев глуп твит ама голема е конкуренцијата ...
0ReTweets3Favorites·Details
@zrosgnl @DarkOnchevski Немавме пари за let како деца, само Power cup инсталација Motronic со бомбина и чекавме да најдиме чип да смениме :))
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@KiroSarcastic Можи од Лидл?
0ReTweets1Favorites·Details
@LiquidMercury69 Македонски класици :)
0ReTweets1Favorites·Details
@LiquidMercury69 Срцки се <3
0ReTweets1Favorites·Details
@FireWaterMe Ако баце, за убо само
0ReTweets1Favorites·Details
"Мудрост е кога си мудар" - Ѓорѓе Иванов
0ReTweets1Favorites·Details
@Andov_S Двајцата сте дебели, крај на муабетот :))
0ReTweets1Favorites·Details
@centarska_picka Проверува маслото
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Uzurpatorotdarkonchevski2
2Наташа oд III3liquidmercury692
3Грејт Манитуfirewaterme2
4✨𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮✨official✨ bloknatatacentarska_picka2
5zeroSignalzrosgnl1
6🎸 Кшишловски🎸kirosarcastic1
7Benny Lavaandov_s1
8Lajkalajka_od_svemir1