TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тино 🏁 @tinodtinkki
#reach: 106487   ( 18th )
#followers: 8417   ( 238th )
Би ве замолил по еден РТ секоја информација е добредојдена во Полиција на 192 https://t.co/qKrsGhvcjV
147ReTweets37Favorites·Details
Ајде екипа кој колку може и по еден РТ 🙏 https://t.co/67dZVBZNj2
48ReTweets14Favorites·Details
29ReTweets147Favorites·Details
Аееееееее https://t.co/1VCTCvADh6
26ReTweets132Favorites·Details
20ReTweets106Favorites·Details
Бугарите се измислена нација ... https://t.co/GAxoruSEPT
20ReTweets100Favorites·Details
Епа затоа ... https://t.co/mnljQrUG9F
20ReTweets72Favorites·Details
Многу чад
Многу гужва
Многу цигари ... https://t.co/rX5BFryd2b
19ReTweets70Favorites·Details
Слика на денот ... https://t.co/VxcbcNS4IN
14ReTweets112Favorites·Details
Си грми муабетот ... https://t.co/Ccj9x8uoNG
15ReTweets77Favorites·Details
Ец баба 🔥🔥🔥 https://t.co/vb4oW1rPud
13ReTweets65Favorites·Details
Застани малку, си слушнал за Лајонес? https://t.co/xJC2V8mtfZ
6ReTweets86Favorites·Details
Конечно Сливница на море ... https://t.co/fSkNFZ3V6C
12ReTweets63Favorites·Details
Како просечен Битолчанец ги гледа луѓето преку летото низ Широк Сокак ... https://t.co/Pen1GB99Jx
14ReTweets55Favorites·Details
Еве да речеме дека сте малоумни, што би одбрале? https://t.co/943yekDWDt
10ReTweets65Favorites·Details
#FF црвена фаза само лабаво викендот💞 🍻🍸🥃🍀 https://t.co/X9864dcwc8
15ReTweets22Favorites·Details
Сеа е моментот за едно законче за фејковача ... https://t.co/LUhzCFTyfF
15ReTweets41Favorites·Details
Интересно ...

https://t.co/gEdAzklAup
13ReTweets48Favorites·Details
"Колку и да се вртиш, газот ти е од позади" - Марфи https://t.co/UK8IdlnJkG
12ReTweets50Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Benny Lavaandov_s18
2Sofre Trifunoskisofretrifunoski18
3Патлак илити пиштолposlediknapik13
4До Ре Миgievskaaa8
5Александарtr1k5ter6
6Чибуклијаpushachishte6
7Uzurpatorotdarkonchevski4
8dimiklada🍎dimiklada4
9Гуру де Коркаш™bejbiboy23
10Бокиspejs_fraerot3