TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Todd Haze @todd_haze
#reach: 122571   ( 13th )
#followers: 5849   ( 458th )
#1
Другари ај да ве замолам за помош тука. Знам дека ќе ускочи кој како може
РТ би било од голема помош. https://t.co/6DeHMwn36K
118ReTweets29Favorites·Details
#2
Ajde rt ako moze. Fala https://t.co/YOLUKoUTxl
34ReTweets119Favorites·Details
#3
Миро ми беше другар од 7 години, ќе има и донации за 2 годишно девојче што се бори со леукемија.
Ја ќе пуштам музика а вие може да дојдете. 🖤 https://t.co/8XGI15hSML
49ReTweets71Favorites·Details
#4
Селфи за внимание https://t.co/ZNpWIggUaA
7ReTweets181Favorites·Details
#5
Некој ќе учи 30 страни за една недела, некој ќе го фати црвено светло на семафорот кај Фон и ќе му фрлат диплома.
Живот
23ReTweets122Favorites·Details
#6
Иам инфлуенсерска спонтана слика. https://t.co/hMDQEv6J9i
8ReTweets143Favorites·Details
#7
Де комшике не бегај одма внатре, ко да не си видела маж по гаќи као пие кафе на тераса.
9ReTweets127Favorites·Details
#9
Спонтана. 15 минути дур да доеме до неа.
@Corner_43 https://t.co/TmHxv404qH
6ReTweets124Favorites·Details
#10
Нешто ми влезе у око
❤️ https://t.co/YwOO9NCxmD
17ReTweets87Favorites·Details
#11
Неам гледано телевизија точно 2 месеци и да ви кажам дека е најубавата работа шо ми се десила несакајќи у животов.
8ReTweets111Favorites·Details
#12
Сте наполниле по 30 години, дремете по социјални мрежи и 🔥 праќате ебаве тоа магарињата. Ај мрш таму!
14ReTweets90Favorites·Details
#13
Секогаш кога келнер ќе праша дали да има лук у таратурот умира по една панда во светот. Не ги убивајте пандите.
12ReTweets90Favorites·Details
#14
На оваа фаца зимаш и плажа му праиш у двор и тоа е тоа https://t.co/em6dO60lrJ
12ReTweets88Favorites·Details
#16
scroll down


keep scrolling


keep scrolling🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
16ReTweets63Favorites·Details
#17
На овој ден пред 3 години, кога бев...

Кога бев помлад 3 години и ништо поише. https://t.co/45OlsR120X
4ReTweets95Favorites·Details
#18
Не ми треба риплај да те утепам, доволно си утепана.
14ReTweets65Favorites·Details
#19
Ме чека пита со праз кај мајка после и кисело млеко, ама пшш.
8ReTweets80Favorites·Details
#20
За мојата витка става е заслужен стресот.
13ReTweets60Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Синеcorner_4365
2Шанкерот 🍸💦davorche255
3אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_42
4Sasho Andonovdr_koljo37
5Ариелproblembyme37
6Професор Цветковиќtome_corner30
7Antlia Dwarf 🌠jasnamishevska30
8Некогашен Нокширџијаkrismanev29
9Marija Danilovskamarijadanilovs124
10Кромитчеkromitche22