TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Професор Цветковиќ @tome_corner
#reach: 128999   ( 48th )
#followers: 9563   ( 175th )
#1
Малку поразличен од другите, сепак ист... ден на Аутистичните ❤️ прифатете ги, само се малку поразлични ...згора не го тупете, глеате ми се спие 😂😂 https://t.co/D3fzgiKEZT
64ReTweets694Favorites·Details
#2
Татко хронично болен, син во најранливата група. Дома секогаш имам две пакетчиња Сумамед резерва. Денес еден од мајсториве мои со солзи у очи кажуе дека му треба за детенцето и дека не му дале. Му дадов еднаа паковка од моите...не прајте залихи, некому стварно треба 😥😥
82ReTweets442Favorites·Details
#3
У ова злодоба, само песма и Љубаф човеци мои сакани ❤️ https://t.co/3V24K0UrqZ
31ReTweets497Favorites·Details
#4
Јоци моја драга, три години више си седам дома и не работам 😊 персоналот мој си одел од кај мене само кога отварал свои локали или кога задаќал свој пат и бизнис. Жртва нит сум бил, нит изигравам, уште помалку ке бидам ... да си здрава и жива, благодарам ба публицитетот 🍀💚🍀 https://t.co/ETmyAu3D78
51ReTweets423Favorites·Details
#5
Колку год да служам за подсмев,моево обраќање сфатете го со полно срце,пошто од срце го пишувам❤️
Ај да се обединиме,да сме заедно,заебете злобата,сега само позитивно!Моментов да го искористиме и да се РЕСЕТИРАМЕ, и како општестфо и како Тфитераши!
Прајте Македончиња
Ваш Профа ❤️
40ReTweets306Favorites·Details
#6
Ми вика мојана :
-Замисли да има уште десет минути до смак света, што би праеле ?
*ммммм, да се ебеме до изнемоглост , а 😎?
-Томо, а другите осум минути 😳 ?
31ReTweets322Favorites·Details
#7
Пошто сега младите седат дома, за да ги спасат животите на постарите, се молат постарите да не излезат на следните избори за да ги спасат животите на младите 💚

By Kula
59ReTweets222Favorites·Details
#8
Прет пет години, ко изрипа оној “Ice Bucket Challenge” @Biljankata беше трудна и немоеше да се полива со ледена вода, па на сред плажа напраивме челинџ да си ги смениме купаќите ... ајде пошто карантин, дома, сафра, еве предизвик за сите што се сакаат ❤️ дајте ваша смешна слика😁 https://t.co/7wC0EMxFV1
24ReTweets304Favorites·Details
#9
Крф му јебем, Чак Норис фатил корона !!!

И ја пуштил, му паднало жал ....
39ReTweets247Favorites·Details
#10
Венко царе! Сеа уште на женине устите да им ги затвориш за да не мрчат цело време 😂😂😂 https://t.co/XvupQGQgZu
36ReTweets235Favorites·Details
#11
Јас и моето комбе стоиме на располагање за достава на храна од скара, секој ден таму каде што има неопходна потреба и премногу сте гладни
Со љубов ваш
Професор Цветковиќ ❤️❤️❤️ https://t.co/ICgKfnuCgL
26ReTweets248Favorites·Details
#12
И така ничим изазвани укапиравме дека хероите се докторите, камионџиите, продавачките❤️... луѓе со големи срца. Дека они се битните, не Холивудските звезди, спортските милионери, ДЈ ите, јутуберите и инфлуенсерите... ради тие првите ние мош удобно од дома да се лигавиме на тл ...
38ReTweets201Favorites·Details
#13
Ко ке ме прашате зошто не спијам, па лебац ти јебем кај да спиеш ко имаш две вакви, сон не ме фаќа 🙄 https://t.co/Nrj4YWbFBE
6ReTweets255Favorites·Details
#14
Ми се фали новопечена тфитерашица дека еве четфрти пут на “Камај” ја имало, па се помислиф дека мене два пути на порнхаб ме имало, пет шест пути у билтенот на МВР, еднаш ме имаше и на тв... само дома ме немаше никат, уличар со тапија ...
16ReTweets210Favorites·Details
#15
Среќа што не е некоја од моите ќерки....
Несреќа што со вакви дишеме ист воздух...
Среќа што се во полиција и нема да ги линчуваме...
Несреќа да се спомиња партија во ваква приказна...
27ReTweets177Favorites·Details
#16
Тргнав да се разведујам, ко ми објасни адвокаток колку ке ме кошта, земаф пак се заљубиф...
По некое доба си викам ма нек кошта шта кошта, ке се разведујам! Фати карантинов, еве ме пак заљубен ...
14ReTweets207Favorites·Details
#17
Ќерка ми врзала кебе околу врат и трча низ куќа демек Супермен била... ја фатив жена ми кај и шепка:
Полека Зои, ке те научи мама, ние фамилијарно на метла летаме, батали тие глупости со Супермен ...
15ReTweets200Favorites·Details
#18
И да продолжиме со мотивацијата под мотото
“Ко то тамо пева” 😎 https://t.co/jvJm4I1aMc
16ReTweets182Favorites·Details
#19
Еден факт е евидентен! Македонија произведе доволно доктори да ја спаси и Германија и самата себе си!
21ReTweets162Favorites·Details
#20
Се уште е многу поголем бројот на будали во однос на заразените 😟😟😟
30ReTweets124Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Синеcorner_43147
2Biljana Mladenovskabiljankata116
3Duchess🏴‍arthurgordonpy394
4RASPUSTENICAraspustenica19752
5Дедadedapilos49
6mindрluмbеr 🧘‍♂️🏠mindplumber46
7Патлак илити пиштолposlediknapik43
8Ариелproblembyme40
9Sramezliva Masturbatorkasramezlivam38
10Darko Kezhmankezhmanprvi34