TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Major Tom @tomis1aw
#reach: 33852   ( 620rd )
#followers: 247   ( 14409th )
Мајката и синот го фаќаат таткото у швалерај со 27г. девојка, место да го јаде сопругот и родител они и се пуштаат на девојката со тупаници, оваа во небрано оди во полиција и ги пријавува. Мејд ин Битола. И после педерите ви се криви за зачувување на традиционалното семејство
33ReTweets313Favorites·Details
Каква катастрофа од нашиве "фудбалери" само се тепаа
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии