TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hemingway @tosko6
#reach: 12380   ( 651st )
#followers: 1634   ( 2787th )
Ја слушам Морачанин и се чуди како во 21 век некои се грееле на дрва. Тоа е се што треба да се знае за нашата еко елита.
24ReTweets144Favorites·Details
Дали е можно митрополит да биде толку дебел, кога има 300 дена пост во годината. Или па не е обавезно постењето.
6ReTweets89Favorites·Details
0ReTweets20Favorites·Details
@Viktor_Stevich Они се како браќа. Исти се
.
0ReTweets2Favorites·Details
@_vrutok Романтична драма
0ReTweets1Favorites·Details
@KRodzers И нема викнато можете да и лижете к.... кон публиката
0ReTweets1Favorites·Details
@MacyImYesIm Nusam lep al sam glup
0ReTweets1Favorites·Details
@_vrutok Не е лесно и да мислиш што кажуваш. Вистината и искреноста е полесна.
0ReTweets1Favorites·Details
@Sladur43 Исто
0ReTweets1Favorites·Details
@FicoKu Секако. Ама и врвен спортис не е врвен авторитет во се. Освен во амбициозност, истрајност и упорност.
0ReTweets0Favorites·Details
@Bisseerr Не мора да имаш пријатели на работното место.
0ReTweets0Favorites·Details
@Bisseerr Мислев не мора да исклучиш можност, некој од работа да ти стане пријател
0ReTweets0Favorites·Details
@aleksandar0708 @unstabIeweirdo Интересно е што хрватите не кажале.
0ReTweets0Favorites·Details
11 people followed me and one person unfollowed me // automatically checked by https://t.co/4W3HgwSa9B
0ReTweets0Favorites·Details
@SiggySwans Ристо Гуштеров
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Stella🌟_vrutok2
2Бисер💫bisseerr2
3Dream Housedreamhouse991
4Кенни Роджерсkrodzers1
5Леонче Мамичкаmacyimyesim1
6Летечи фахманficoku1
7Дилеротaleksandar07081
8Инжинерчеsladur431