TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сара; @trnorushka
#reach: 52404   ( 600rd )
#followers: 3889   ( 862nd )
#1
Не знам кога точно беше моментот кога престанав да носам шминка. #NewProfilePic https://t.co/3af2IvhFKT
7ReTweets248Favorites·Details
#2
На тераса имам најубава светлина. https://t.co/zuUh7LsNku
2ReTweets152Favorites·Details
#3
А бе кој имаше најубав ден? https://t.co/ka3HKJ4JSV
1ReTweets152Favorites·Details
#4
Леле бе Охрид колку ми фалеше https://t.co/y35ByfjQkg
5ReTweets74Favorites·Details
#5
Јас како родител. https://t.co/c01ZwPyNiQ
11ReTweets55Favorites·Details
#7
Колку маани сум наоѓала на себе, толку сум игнорирала на други.
8ReTweets41Favorites·Details
#8
Градов ме прави среќна. https://t.co/rmtIlHPvOD
0ReTweets23Favorites·Details
#9
Етеееее зашто неам дечкоооооо https://t.co/dP3gB1Ybae
1ReTweets15Favorites·Details
#10
Ми заминале без најава и сега и мала промена во однесување ме вади од памет.
3ReTweets8Favorites·Details
#11
Очигледно. https://t.co/jAcNTcEESP
1ReTweets13Favorites·Details
#12
Петок, супер вечер за да не правам ништо.
2ReTweets8Favorites·Details
#13
Со секое “ај не ме замарај” на жена ти, ќерка ти ќе добива по едно и ќе мисли дека е нормално.
2ReTweets8Favorites·Details
#14
0ReTweets13Favorites·Details
#15
Дигаш глава од монитор и надвор станало вакво. https://t.co/uHxcW3p2HY
0ReTweets13Favorites·Details
#16
Почнав спонтано да си го пијам кафето без шеќер и си се чудам како сум го пиела благо.
0ReTweets12Favorites·Details
#17
Шо ми е со хомофобичниов тл бе опрајте се 🌈
2ReTweets5Favorites·Details
#18
Ме прашува зашто не ја дојадам пицата од вчера за доручек ко да се остава недојадена пица за наредниот ден.
1ReTweets7Favorites·Details
#19
Каква енергија имаат некои луѓе, се чудам дали се од планетава.
1ReTweets6Favorites·Details
#20
На листа на нешта за кои се восхитувам на други девојки а никогаш нема да ги имам, убави долги нокти. https://t.co/CrwWNRuY5y
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЖРТВА НА КАПИТАЛИЗМОТjumalatuoni5
2архичичкоpajopator4
3Blagicablaga4
4Маркоortographia3
5ИзиПуizi_pu3
6𝑨𝒓𝒂𝒃𝒆𝒍𝒍𝒂 ✨dolcemaeretica3
7Сbilbord_ikona3
8микробрановаmikrobranova3
9Skywalkerkagaladriell32
10МенталноПрекрасенmentalen1