TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TrpAna @trpana
#reach: 625   ( 1925th )
#followers: 625   ( 7215th )
@jepirovski која ги прати сите новитети на пазарот 😀
0ReTweets1Favorites·Details
@ChakNaOriz Коса ми се крева дека почнува сезона на косење, можеше зимата да потрае 😢
0ReTweets1Favorites·Details
Наставничка од приватно училиште во Скопје истепа ученичка https://t.co/pnZomkdLeA
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Јепирjepirovski1
2Чак на Оризchaknaoriz1