TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 10443   ( 725th )
#followers: 994   ( 4631st )
што и да пишам и кажам ќе згрешам душа, на автопат ова... https://t.co/wJsyxLwNpe
19ReTweets85Favorites·Details
сум се частел, уште тјунер и комплетен сум 😅😎 https://t.co/QPg48U98Xn
0ReTweets44Favorites·Details
еве лабаво со кучката ✌🏻😅🥳 https://t.co/r4LSGM6BB0
1ReTweets12Favorites·Details
малку старичко али грми уште 😏✌🏻 https://t.co/VtPZEasFRU
0ReTweets5Favorites·Details
претераа веќе.... https://t.co/laZQCbUZ5A
0ReTweets4Favorites·Details
мачкава пак нешто се понаша низ двор https://t.co/MAEf4cgh8H
0ReTweets4Favorites·Details
@postolov не гњавиш таман работа, од мал ми е сон да имам комплет hi-fi систем и година за година го собирам дел по дел, а плус имам и добра колекција на дискови, сепак сум CD генерација ☺️
0ReTweets3Favorites·Details
велес ти е град каде што таксистиѕе кенкаат дека нема работа а кога бараш такси нема возило
0ReTweets3Favorites·Details
@NoLuckMakedonec доброто ќебапче во Велес умре со "Мрсното"
0ReTweets3Favorites·Details
@Bouqet100 најголема пречка со Телеком ми беше што немаа оптика во мој регион, е сега веќе имаат, договорите со А1 истекуваат во Јули догодина, така да најверојатно ќе правам промена, освен ако нешто не сменат А1 и не понудат нешто за корисник од 2008 различно од тоа што е за сите
0ReTweets1Favorites·Details
@man_from_skopje @Andov_S ладно оружје за самоодбрана :)))
0ReTweets1Favorites·Details
@Andov_S @man_from_skopje мора од нешто да се живее :))
0ReTweets1Favorites·Details
@man_from_skopje @Andov_S мех, чек сеа, за ергономија, како шо канон лежи на рака другиве тешко
0ReTweets1Favorites·Details
@man_from_skopje @Andov_S не е алфа па да чека шлеп служба 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@TojSoSlikite во многу мрсна фирма работиш 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@postolov цд плеерот го земав денес (30к), појачалцето лани мислам околу 55к беше
0ReTweets1Favorites·Details
@Act_A__Fool апсолутно се согласувам со тебе, кога сум Скопје не само што се расправам со тие што паркираат туку и со оние што пешачат по велосипедска патека! И јас сум велосипедист и затоа се воздржав од дополнителни коментари
0ReTweets1Favorites·Details
@BokiAlterEgo може е фенси шменси со дизајн и џиџе софтвер ама три дена батерија ? малку е срамно тоа, ако му се допаѓа go for it ама пре би huawei чисто поради фактот дека батерија држи две недели ко на шала
0ReTweets1Favorites·Details
пред месец дена во Велес во еден ресторан покрај езерото, едно ќебапче беше 48 ден. https://t.co/2ilGAmOUNl
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Benny Lavaandov_s5
2Man from Skopje..man_from_skopje4
3Џомба со опртачиpostolov3
4Боки Алтер Егоbokialterego2
5Зоран волокиНzorbital2
6🇲🇰 Букет 🇲🇰bouqet1001
7Рон Ван Демистриtojsoslikite1
8Andrew Tateact_a__fool1
9ЗАБУШАНТbatekiko1
10Серж 🐩 ♎noluckmakedonec1