TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Twitmit @twittmiter
#reach: 16978   ( 544th )
#followers: 368   ( 10978th )
Можи да почнете да бирате датум и место https://t.co/vJ8lHoyqSf
12ReTweets32Favorites·Details
За сите оние кои што ги сакаат Depeche Mode на 04.10.2022 ќе има специјален евент во Берлин пренесуван во живо https://t.co/ox5DsRkau0
9ReTweets30Favorites·Details
@TantaraPantara @eftelijanamajka За Букурешт ќе има организирано преку агенција, јас прво сакав за Милано ама лет во еден правец е над 4000ден, а за назад по 3-4 дена така да отпаѓа таму и останува Загреб или Букурешт. Картите во продажба од петок.
1ReTweets2Favorites·Details
@IvanLazarevski @md_marmar А да го закупиме твитерџииве фанпитот во Загреб и да одиме организирано 😁
0ReTweets4Favorites·Details
Ај нека најава турнеја 🫰 https://t.co/V6fm6S90L9
0ReTweets3Favorites·Details
@RedpoppiesM Џабе вези, џабе не седи 😁
0ReTweets3Favorites·Details
@tea_cup_it @naphexschrink Ќе чекаме чим се пуштат во продажба купуваме одма
0ReTweets2Favorites·Details
@AnEsZzZzZ Овај пат им е пократка турнејата изгледа, немаат ни Србија, Грција, Бугарија, а секогаш имале таму концерт.
0ReTweets2Favorites·Details
@MaminaMaca @AnEsZzZzZ Јас во Софија требаше 2009 имав за фан пит влезници ама Дејв го оперираа и го откажаа заедно со 5-6 други ама ги начекав во Атина на последната.
0ReTweets2Favorites·Details
@IvanLazarevski @md_marmar Ќе биде гужва 😁 https://t.co/msL5CDRQIn
0ReTweets2Favorites·Details
@L_Traveler__ Да не ги повторувам https://t.co/TRrgCewodN
0ReTweets2Favorites·Details
@TantaraPantara @eftelijanamajka Ајде Загреб 23 и продолжуваме Букурешт 26 еден по друг им се да си предаваме уште еднаш 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@programlabilna Ќе ја посадиш со панели за струја и ќе продаваш струја 😅
0ReTweets2Favorites·Details
@programlabilna Јас со точакот ко возев пред ковидо не беше, а чисто сумњам дека нешто после то смениле пошто новиот асфалт беше терен веќе, а на точак памтиш точни каде и колку км има коцка 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@indeeeeeee @programlabilna Аааа, е овај детал не го знам 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@IvanLazarevski @elena_stefanov На 7ми и 11ти ќе бидат пуштени зависно од локација, Загреб од утре, а за Букурешт има најава преку агенција карта плус пат или посебно карта или само пат.
0ReTweets2Favorites·Details
@elena_stefanov @IvanLazarevski Блазе си ти, ќе си поминеш прекрасно
0ReTweets2Favorites·Details
Ако нешто може да тргне наопаку, сигурно ќе тргне. Марфи се да ти е*** ти раскинувам не сме веќе најдобри другарчиња
0ReTweets2Favorites·Details
@MaminaMaca За жал да, прво појавување без него 😔
0ReTweets1Favorites·Details
@Beelyana Фала за потсетувањето, спремен сум јас 😊 https://t.co/gYrcVZh5am
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Змајче со хаштагот 💫programlabilna9
2На Његош малатаgorskivenec7
3Иван Лазаревскиivanlazarevski5
4Jackie Omaminamaca3
5marmar 🐈‍⬛md_marmar3
6🍀tea_cup_it2
7NAPHEX [email protected] alberto balsamnaphexschrink2
8Whothefuckoumpoaneszzzzz2
9Девојката со пивото🍻l2dy_1n_r3d2
10Тантара Пантараtantarapantara2