TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Боли Болинголи Мбомбо @ugursuz_7
#reach: 0   ( 16521st )
#followers: 12061   ( 111st )
Да ве потсетам уште еднаш на сите што нема да идете на Градски во 20:45 најдете на ТВ натпреварот Македонија Бугарија да гледате кај што ќе се врзам за статива со маичка со натпис "Под итно да се поништи договорот со Татариштава."
0ReTweets4Favorites·Details
Вечерва сите што нема да дојдете на Градски барајте фудбалот на ТВ ќе се врзувам за статива со маичка со натпис "Под хитно да го раскинете договорот со Татариве."
0ReTweets2Favorites·Details
И јас не го сакам многу многу Милевски ама ме интересира многу овие што сакаат уште утре да си замине кого би го донеле место него.
0ReTweets2Favorites·Details
@TheArcher____ Исто и многу битен момент е тоа што скоро сите клучни играчи во репрезентацијата се резерви во клубовите а другата половина замина на печалба во Саудиска Арабија, и Емирати :))))))))))))))))
0ReTweets2Favorites·Details
Стварно еј колку неук дефанзивец што побрзо Јунајтед се отараси од овој тоа подобро. https://t.co/pZbeEzuPa2
0ReTweets2Favorites·Details
Кој луксуз го има Бразил човече Вини, Антони, Жесус, Фирмино се резерви за Кутињо нема место Бразил има дрим тим за светско.
0ReTweets2Favorites·Details
ЛоооооооооооооооооооооооооЛ https://t.co/HUTnnfVMJ9
0ReTweets2Favorites·Details
@satelite_chris Ауууу швалерката од Дон Дрејпер
:)))))))))?
0ReTweets1Favorites·Details
@satelite_chris Нема боља серија од Мед Мен дефинитивно во топ 3 најдобри во историјата на телевизијата.
0ReTweets1Favorites·Details
Дечки сеа второ 70та минута некаде влагам спремајте се за шоу.
0ReTweets1Favorites·Details
Стварно колку треба да е пролупан Саудгејт да го игра Шо прва постава, Мегваер и грев над гревовите да игра Стерлинг пред Сака кој е во животна форма.
0ReTweets1Favorites·Details
@Ne_se_bricham Дрво е братот Томори е подобар од сите стопери што ги има земено, Шо игра стартер човече и што е најжално ја има братот една од најдобрите генерации на Англија и игра со 5 позади а има катастрофа стопери :)))))))))))
0ReTweets1Favorites·Details
@Ne_se_bricham Ја свртија од кога почна да игра офанзивно и од кога го стави Сака ги прероди од кога влезе.
0ReTweets1Favorites·Details
Дечки оладете и да победеа пак ќе останеа во иста група, според мене шанса да му се даде на Милевски за квалификациите за Еуро и ако преку нив не избори пласман да го избркаат. Тоа е тоа.
0ReTweets1Favorites·Details
@pivopiecot Нема да се врати го притиснаа на сила да си замине.
0ReTweets1Favorites·Details
@TheArcher____ Тоа што беше Фергусон за Манчестер Мрме беше за Македонија ќе помине долг период кога ќе дојде таков тренер на кој ќе му се погоди репрезентација и ќе знае како да ги спои т.е да направи хемија и да има игра и резултати и успеси.
0ReTweets1Favorites·Details
@pivopiecot Јасно ми е дека не е тоа тоа, уште кога дојде и кога сите беа хајпнати за него јас го критикував ама и под негово водство имаме играно страшен тотал фудбал, моментално зборам дека тешко е да се најде подобра опција од него барем сега за сега.
0ReTweets1Favorites·Details
@TheArcher____ Нечинеше теренот цел беше ископан затоа сигурно се има одлучено за таква тактика мене најдискутабилно кај него ми е изборот на играчи човече Бабунски го врати во репрезентација клиничка смрт играч.
0ReTweets1Favorites·Details
Неколку месеци го меркам Bloodborne DLC-то и упорно не го купувам за 9 долари а знам дека тоа е нешто во кое што ќе уживам додека го играм.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Марк Грег Спутникsatelite_chris4
2Мачорот во чизмиpivopiecot3
3Логи Чен 🗣 🇺🇦covek13
4The Archerthearcher____3
5Deirdrdeird3
6Фичоменne_se_bricham2
7družermcfmk2
8Академик Дизиdizajnerot1