TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 17634   ( 1091st )
#followers: 1096   ( 4198th )
Мене и роденден ми се ближи може на ист трошок. Скромна сум јас едно 30тина луѓе ми се планирани https://t.co/Qhq1ObYB0V
5ReTweets11Favorites·Details
@KajStariot Не драмете овој е премиум кашкавал секогаш беше над 1200
1ReTweets3Favorites·Details
@legovski Тој ли е што цел ден го објавуваат како го болело косата 🤯
0ReTweets2Favorites·Details
@izrodoT Па не знам дел изгризани парчиња наоѓав ама постојат шанси и да голтнал дел…
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Како се најде кутра Цеца у све ова 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Јас реков Цеца ја мисли мисспелинг направил 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@xxnya И обичниот туш е топ
0ReTweets1Favorites·Details
Кастинг топ сценарио крш новава серија на МРТ
0ReTweets1Favorites·Details
Зашто никогаш нема да исклучам фб https://t.co/OhGIjQgupa
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@MajaSka Леле предобри се се прерадував вчера ко ги видов 💌 ме враќаат на море секогаш
0ReTweets1Favorites·Details
@HopfieldRules Мислам дека е од продавничката за маслиново и шафран на Лондонска, таму имам видено бело маче со ремче. Прашајте ги ако сте во близина https://t.co/6vDPPPrrLa
1ReTweets1Favorites·Details
Жени во 21век на работното место гледаат само можност за заработка. Нема тука никаков напредок, успех, ништо не се важи детето ако ти плаче… се потресов еве…
0ReTweets0Favorites·Details
@izrodoT Леле вакви од Тирана му донесов за 2 дена ги изеде. Од тогаш не сум купила ме фати језа 😵‍💫
0ReTweets0Favorites·Details
Ја гледал некој? Ја почнав ама не ми задржа внимание… https://t.co/YhgnFXOdg8
0ReTweets0Favorites·Details
Прочитал продажба што има да чита сега на што е продажбата 🫣🤣 https://t.co/PjpDopWhbW
0ReTweets0Favorites·Details
Журката е во коментарите надоле. Ако треба да видите едно видео денес, ова е тоа! https://t.co/MGtgHOE11n
0ReTweets0Favorites·Details
Трансферот на: да влезам да се истуширам за да се изладам во: да влезам да се истуширам да се стоплам, траеше прекратко.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Serotonin receptor 9000izrodot2
2Astérixsendvicsovegeta2
3Veraxxnya1
4Брадаlegovski1
5(Л)УТКАmajaska1
6'Кај Стариот'kajstariot1
7Billie Janehopfieldrules1