TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кичеецот @unitedforever08
#reach: 119148   ( 7th )
#followers: 3589   ( 1055th )
Сдс за 4 години успеа од народот кој плачеше од Груевски да направи да плаче по Груевски
85ReTweets442Favorites·Details
Само во Македонија може на затвореник да му се одреди мерка притвор
60ReTweets285Favorites·Details
Денес 41 починати меѓу кои и 23 и 18 годишни млади луѓе, рекордери по смртност во Европа, ова више ги поминува сите граници, тотален хаос е здравството а вие трубите тука ако си заминел Филипче немало кој да го замени, па зарем има по неспособен човек од него, хаос невиден
50ReTweets210Favorites·Details
Авганистанчето кога му кажале дека се родил во Македонија https://t.co/CvltfwuT0o
39ReTweets324Favorites·Details
А тебе друже те знаат од дома дека се глупираш вака јавно? https://t.co/IF6TfirPpr
45ReTweets158Favorites·Details
Урлам 😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/cBV6cL3rIY
37ReTweets133Favorites·Details
5 души земаат минималец 14 500 а директорот 100 000 и просечната плата во фирмата е 28 750 https://t.co/2PkJlX1fk9
36ReTweets139Favorites·Details
Не верува во корона и не се вакцинира ама децата не ги пушта на школо многу заразени имало 🤡🤡🤡
27ReTweets229Favorites·Details
Абе оти вакви работи прајте 😂😂😂😂😂😂 https://t.co/GDcXtyDdAq
26ReTweets211Favorites·Details
Фатмир Дехари го направи Кичево да личи на Венеција
Фала ти Фатмирче 💪 https://t.co/mSw5sXNtXS
24ReTweets199Favorites·Details
Доста е интернет за денеска 😂😂 https://t.co/o8mYQGVZFP
26ReTweets153Favorites·Details
Депонијата на Фатмир Дехари во Кичево во дел од градот каде што живеат луѓе, ова е одма до млинот тие што врват за Охрид сигурно знаат каде е млинот, е овај градоначалник што свесно не труе му даваат поддршка Македонци затоа што така им е наредено од партија https://t.co/lftOPycFEG
34ReTweets63Favorites·Details
Обезбедувањето на директорот на кичевската болница https://t.co/kJztvGtV80
23ReTweets137Favorites·Details
Зошто сеуште не се испразнети сите модуларни болници кога очигледно не се безбедни, нека ги пренесат болните во приватни клиники на државен трошок
28ReTweets86Favorites·Details
Пак да досаѓаш 😂😂😂😂😂 https://t.co/Eu7gFx5Beb
23ReTweets134Favorites·Details
19ReTweets164Favorites·Details
Ако е ова точно тогаш некој треба дебело да го јаде https://t.co/M3ujKQNpWi
23ReTweets83Favorites·Details
Она кога на затвореник ќе му одредиш мерка притвор https://t.co/7GTJfWvusF
16ReTweets158Favorites·Details
Ако стварно вмро не извади кандидат во Кичево и го поддржи кандидатот на алијанса и алтернатива тогаш нека се самоукинат како партија
18ReTweets112Favorites·Details
Депај македонецот 🇲🇰👌 https://t.co/WyGS01Ic2H
19ReTweets77Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1lilith_🌙lilith_1226
2SuicideMessiahsuisajdmesija6
3Baze Lazevskibazelazevski5
4Dream Housedreamhouse994
5Generacija1975🇲🇰🇺🇦⚽generacija19754
6Флафиkarfiolka3
7Јепирjepirovski3
8terSЕ🇲🇰ne🇺🇸ne_ters3
9Εφτελιαeftelijanamajka2
10Жикицаbatozile2