TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🌺°~Дејдример~°🌺 @unomochaccino
#reach: 77180   ( 220rd )
#followers: 792   ( 4881st )
#1
Не си ти фраериште, она одлучила да ти верува и да ти ја даде најдобрата верзија од себе, мајмуне.
21ReTweets84Favorites·Details
#2
Знаеш што смирува? Музика. И гушкање. И благо. И 15 дена на море. 😍
13ReTweets84Favorites·Details
#3
А сеа озбилно, каков став имате за донирање органи по смртта? Јас, за себе лично, сум За. https://t.co/NwjcWcnKwv
3ReTweets96Favorites·Details
#5
Женска меморија левел: си го памтам домашниот број на фиксен уште коа беа 6-цифрени броевите во Ск, и си го памтам првиот мој бр на моб боље од овој сега.

А ОН сака да се објаснува со мене што и како било пред 2 недели 🤦‍♀️😂
7ReTweets60Favorites·Details
#8
#артови , како и да гледаш.❤ https://t.co/cQhpHKLO1Y
7ReTweets47Favorites·Details
#9
Слободни сте?
Не за вечер, не без партнер, туку онака општо..
Се чувствувате слободно?
4ReTweets54Favorites·Details
#10
Омилeна од него. Ок и Stan. 😍

Look
If you had
One shot
Or one opportunity
To seize everything you ever wanted
In one moment
Would you capture it
Or just let it slip? ❤ https://t.co/ySPwCJAn9B
9ReTweets33Favorites·Details
#11
Од љубов: simple, raw and real.
Е таква. ❤
6ReTweets37Favorites·Details
#12
За да направиме едно нешто убаво треба двајца.
8ReTweets29Favorites·Details
#13
Не е секој за кавга. И за тоа треба да си дораснат.
7ReTweets32Favorites·Details
#14
Ќе му го набусташ егото, ќе го пуштиш на улица меѓу луѓе и чекаш. Или ќе сфати многу брзо колку му вредиш, или некоја друга ќе го врати на фабричка подешавања.
7ReTweets28Favorites·Details
#15
Денес некако сонце, вода, плажа ако може.. and that would be all. 🏖
5ReTweets34Favorites·Details
#16
Има некои луѓе, со нив можеш за рака и во длабокото, да ги откривате заедно постепено сите убавини таму. Некои други пак, не одат подлабоко од сурфање на површината.
И обично има зашто. За во длабокото треба решителност, храброст и истрајност. За другово само кондиција. https://t.co/UAGEsDPOtJ
8ReTweets23Favorites·Details
#19
Не ме форсирај, да не зеам да станам најдобрата верзија од себе па да има плачење. 🧘‍♀️
7ReTweets26Favorites·Details
#20
Тоа што сме прекинале не значи дека сме завршиле.
5ReTweets30Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Даниелаingeingedani75
2Anchipassion_anchi68
3Диегоfiljanshtrkot63
4Traveler_Lonely 🖤l_traveler__58
5шиликурантshilikurant54
6..martin..mmmmmartinsssss49
7Forest Gamptemplisignum48
8Elenatikvazelena48
9I`mYourVenuskanunis_145
10Аладинnemitekvit_user32