TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SpiritChaser @ursusactros
#reach: 19216   ( 468th )
#followers: 566   ( 7877th )
Другарчиња, намалете малку со постирање на децата на сите можни соц. мрежи. Се случуваат страшни работички. Не барајте да ви раскажам.
12ReTweets104Favorites·Details
E ради ова го влечам и апаратот. Боли тишинава. https://t.co/8HRSjc02Bx
6ReTweets62Favorites·Details
A бе ќе гукни некој шо гледа овде? Аман. Од вчера прашувам. https://t.co/NOMpW1k3Vp
5ReTweets37Favorites·Details
Истрча 200 на час. Сега ги истурка книгите за да се крие оти направи пиздарии многу и мижи. Мисли дека е невидлив. И ајде после налути се. https://t.co/o7hEV1hXd3
0ReTweets23Favorites·Details
Еве ја и Нина за крај. Да ве помести ментално и толку. Сам ќе си слушам понатаму.

https://t.co/ZLiKZUe5Md
1ReTweets13Favorites·Details
А бе излези. Почести со ја душичката. Купи си челик упм. https://t.co/4tBdItNjdJ
0ReTweets17Favorites·Details
Пролет е.... Или? https://t.co/k8V2LXVbDt
0ReTweets8Favorites·Details
А со вонземско прекрасните музики до кај сме.... https://t.co/2B9kcpXCG0
1ReTweets4Favorites·Details
Ајде уште оваа.
Herend порцелан.
Унгарија 1913. https://t.co/yVkXuLweJI
0ReTweets8Favorites·Details
@Andon_USA Охо. Чаша млеко обавезно. И штама. После си еба матер.
1ReTweets3Favorites·Details
Сега пристапуваме кон лагано кулирање. Ќе одстои на пареа од совршена мока и збогум свету.
1ReTweets3Favorites·Details
Ете така. Ги испратив во големиот град. Сега можам да се посветам на слободни активности.
1ReTweets2Favorites·Details
И многу е погрешно што луѓето мислат дека едноставно земаш куршум го ставаш и пукаш. А цела наука стои зад сето тоа.
1ReTweets2Favorites·Details
Те акнува ко со чекам по сред чело....

Dear Slim, I wrote you but you still ain't callin'
I left my cell, my pager, and my home phone at the bottom
I sent two letters back in autumn, you must not've got 'em
There probably was a problem at the post office or somethin'.
0ReTweets6Favorites·Details
И да, исечок од следната дестинација. Ете кај е. https://t.co/uRXCpUl3uE
0ReTweets6Favorites·Details
Еве ова ќе иди дури се руши светот... https://t.co/bVCepHKkEb
0ReTweets5Favorites·Details
Рецепти та рецепти. Еве рецепти... https://t.co/GhPu1M0gLu
1ReTweets1Favorites·Details
@Alhemicharot1 @alexalex070707 @VladimirJosifo1 Скроз. Алексо, слушај постари:)
1ReTweets1Favorites·Details
@Alhemicharot1 Цела наука комплет.
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksalexalex07070750
2Нешоnesosk32
3TheReal-Госпо 🌻therealrubinbt28
4Професор Цветковиќtome_corner28
5The Templarandon_usa27
6KatttP.katttp27
7Cerberuskerberthegreat26
8РОМАroma9237718123
9Shoku Boroborokitanoski22
10Методија Белевскиmetodija6920