TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝘼𝙡𝙚𝙠𝙨𝙖𝙣𝙙𝙖𝙧 @usernejmot
#reach: 284   ( 2339th )
#followers: 285   ( 13277th )
Плата немам чепнато 4 месеци, живеам од freelance. 😶
1ReTweets49Favorites·Details
@Plavaaa Пиши ми DM доколку имаш ИТ познавања:
SEO
UI/UX
WordPress
0ReTweets5Favorites·Details
@Magnetolicious @KarcheskiKZ Види ја онаа позади гледа сеир 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@egodollaric 👏🏻 што сум премиум роб? 😬😅
0ReTweets1Favorites·Details
@taskovskig Ќе слават денес па товарат нафта
https://t.co/EiTWp4Awq2
0ReTweets1Favorites·Details
Причината е прослава која е закажана на тетовската патарина.

https://t.co/S0msGd1IMZ https://t.co/aX024TGszY
0ReTweets0Favorites·Details
Туку што ми дојде нова SaaS идеја споделена од еден клиент. Пак нема да се спие и ќе се правам brainstorming.
0ReTweets0Favorites·Details
Предлог видео за гледање:

Бојан Коцев од Велес и неговото студио Shortsify прават тикток видеа за најпознатите светски фаци.

https://t.co/X8FrR7sf11
0ReTweets0Favorites·Details
@egodollaric Прекрасна нумера само не знам што ти се намерачија за пивата, јас се пијам од пиво пошто секако ќе снема се било што да почнам да пијам, а претпоставувам ист случај било на сликата 🫡
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tom is Love ❼egodollaric2
2Даскалиштеnikojbiten01
3Курвин Водењакjovanowsky1
4it.mkitcommk1
5prostmoderenmagnetolicious1
6Вудиkarcheskikz1
7Мекицаplavaaa1
8Нашиøт Човек Флинтtaskovskig1