TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

буб лес @usteedenneofil
#reach: 39043   ( 747th )
#followers: 549   ( 7121st )
#1
една година од ова ремек дело https://t.co/lsZTTMr0LN
12ReTweets98Favorites·Details
#2
13ReTweets64Favorites·Details
#4
да не беше цела држава у Скопје.
На шо ќе го сакавте толку.
Битно секој слободен продолжен викенд гледате да избегате.
Зимно време едвај дишете... Се ложите на едно Водно..
амааа skopjentseeeeeeee <3333
11ReTweets20Favorites·Details
#6
сум се подновила https://t.co/elsBrCKX0s
5ReTweets35Favorites·Details
#7
Луѓенцаааа,
барам капаче за чајникот од првата фотка, ист таков, исто тацнички од сетот на двете преостанати фотки. Ако некој има и не ги користи, и можеби сака да ги подари или продаде нека ме контактира! 🌸❤☀️
рт 🙏🏼 https://t.co/BoJX3pSXhq
5ReTweets4Favorites·Details
#8
Неиронично слушам метал, блуз, џез во 2020.
3ReTweets21Favorites·Details
#11
"The Bachelor Party" by Louis Wain, 1896. https://t.co/aiEu0RuZQh
2ReTweets10Favorites·Details
#12
don't! it's a trap! https://t.co/tZnIT5A7ex
1ReTweets10Favorites·Details
#15
Мислам значи п̶о̶с̶т̶о̶ј̶а̶м̶ премногу.
0ReTweets11Favorites·Details
#20
кај ќе ми оди душата ејј
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1AstroDeepSpaceastrodeepspace18
2Соломон Бичакчичsolomonsflo13
3Гревastrogrev6
4nina**nina_wind_5
5Инкасаторkirostipsa5
6LittleWhiteRabbitndimev3
7dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_12
8Foxyanja_foxy2
9ФИЌО 🐽fraerot2
10гцб.gogooow2