TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Леголас @vajldy
#reach: 128781   ( 12th )
#followers: 3994   ( 829th )
#1
Деновиве ќе идам сам да го гледам Џокер по третпат. Суштината и пораката на режисерот сакам да ги разберам во целост. https://t.co/atiZtUb3mh
44ReTweets303Favorites·Details
#2
na maliot mu vikam se neka proba u zivot osven igla i kur https://t.co/TMxqyFheiI
41ReTweets173Favorites·Details
#3
Едноставен човек сум. А ме лајкне женско на твитер и инстаграм, помислувам дека посакува секс со мене. Таков сум.
30ReTweets153Favorites·Details
#4
35ReTweets127Favorites·Details
#5
Na telefonot nasteluvaj go
ti baratash so tehnologija https://t.co/LHg2ZgJB4r
25ReTweets143Favorites·Details
#6
Во Холандија уште на 2 месеци ги праќаат децата во градинка, така многу побрзо се вклучуваат во процесот на социјализација. https://t.co/HNdt9gONyG
22ReTweets146Favorites·Details
#7
Спомнете им нешто за нас https://t.co/nPyFzFFb1R
22ReTweets140Favorites·Details
#8
Доаѓа татко ми од работа, ме гушка и ми дава 50 евра. Збунет го прашувам која е причината? Ми вели твоето меме со лажичката го има по реклами низ град. Се потам од возбуда. Извини Робето Баџо.
17ReTweets143Favorites·Details
#9
znaes deka holandija e eden metar ispod nadmorska visina? zatoa ja vikaat niderland ili nizozemska. https://t.co/MnvY3jN0vu
26ReTweets115Favorites·Details
#10
јас откако го преслушав новиот албум на Kanye West https://t.co/mlikr0qzW5
20ReTweets129Favorites·Details
#11
ke mocash?
malo kure voda ne drzi hahaha https://t.co/aHe7QDHiNo
19ReTweets128Favorites·Details
#12
Na japonkite im se tesni za toa tolku piskaat https://t.co/fMl64z5amG
21ReTweets110Favorites·Details
#13
Дај види судијата од која држава е. https://t.co/YhDEkR26Vq
21ReTweets101Favorites·Details
#14
Вчера еден ме зјапаше со пенетрирачки поглед, без трепкање, од глава до пети, со запирање кај кур, со вртење по мене кога одам, со извикување Аааа и сите останати нишани. Отидов, го фатив за врат, му ја тргнав косата и му шепнав.
Имам еректилна дисфункција, друже.
23ReTweets92Favorites·Details
#15
Океј, признавам. Кога бакнувам девојка со едната рака и го галам образот. А со другата ја држам педерката.
11ReTweets122Favorites·Details
#16
hrvaticata i den denes mi prakja pisma i mi se javuva na domasen. https://t.co/d9mhMHDvcL
17ReTweets99Favorites·Details
#18
#19
Договорив дејт дома со една, се сетив дека имам еректилна дисфукција и му пишав на ранко да ми даде програмче за да ми се крене. Ми пиша да земам 2л бело вино со индиски ореви, бадеми, фстаци и ќе ја растурам. Се начував и сум заспал, а типката ѕвонела пола саат на врата 😂🤣
16ReTweets94Favorites·Details
#20
Ми се гушка Охис.
20ReTweets81Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бажоzstaka38
2Ариелproblembyme25
3dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_124
4џеновезеpaulokoljo17
5Полтролneznajach16
6chaotic energyzasekogasgladna15
7г. Влатко Вердерvlatko_werder11
8гуштер.igu_ana3210
9prostmoderenmagnetolicious10
10обичен човекmeskov8110