TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Среќна @vamutamuonamu
#reach: 65090   ( 297th )
#followers: 1033   ( 4235th )
Ау еј какви судбине има 💔💔💔Најмногу болат детските солзи: „Сакам јадење и децата да не ме исмеваат на училиште дека мама и тато немаат пари“ https://t.co/LsSPXxJv9K via @ПРИКАЗна
56ReTweets122Favorites·Details
Нека си спие, да испием кафе у мир и тишина😆❤ https://t.co/whkSEhJmrT
5ReTweets197Favorites·Details
Она кога ќе те фати криза за бурек/ бањичка и кисело млеко и не е битно колку е саат😆🤭😋 https://t.co/LuiB69MTlR
8ReTweets146Favorites·Details
Многу ми е дегутантно тоа што @VFilipche иде на митинзи, се смешка и води кампањи а истрагата за пожарот во кој загинаа 14 пациенти не е завршена. Никаква одговорност, емпатија, коректност. Им чуе таквоото за народот.
18ReTweets77Favorites·Details
Мх мх мх шо би рекла Алачки 😊😋 https://t.co/GiSTpMmzHZ
4ReTweets131Favorites·Details
Ти купив свеќа за поклон. Ела мирисни ја 😁 https://t.co/dzrqwmevak
9ReTweets94Favorites·Details
Добрутро добри људи и остали створења! ☀️ https://t.co/XDrnCF9RtY
6ReTweets59Favorites·Details
Јесен у мом сокаку...
Убав ден твијатели https://t.co/YLpEOFqSpt
0ReTweets64Favorites·Details
Кога заоѓа сонцето денот што го позлатувааа.....❤ https://t.co/PxDq9Jym6P
2ReTweets53Favorites·Details
Топењееееее🥰 https://t.co/gZIPl9Tinr
1ReTweets55Favorites·Details
Преубава е девојкава 😍 https://t.co/S8Li7O8xZz
1ReTweets43Favorites·Details
Некој си прае втора дремка ,а ја морам трето кафе да пием да пробам да не заспием. 😴 https://t.co/7sQSsG8kIY
0ReTweets49Favorites·Details
@exmitevskad Малку им е за тоа арогантно понашање..
0ReTweets11Favorites·Details
@snowgirly2 Мене на пример Заев ми смета шо не пикна никој у затвор, никој за ништо не одговараше, се понаша ко на пазар не ко премиер, живи луѓе изгореа а они ноншалантно се понашаа итд итд......работно место не ми треба
0ReTweets12Favorites·Details
За Максим и за Куманово најмногу ми се напрае мерак!!! Се надам и у втор круг ќе ги реши!
@SDSMakedonija мора да манете тоа ароганцијата, многу ви штети
0ReTweets10Favorites·Details
⤵️👏👏👏 https://t.co/QZPzqfrswj
1ReTweets5Favorites·Details
@_ne_go_tinka_ Радост, смеење, не памтим мајка ми и татко ми пред мене и брат ми да се карале...
0ReTweets8Favorites·Details
Тужна реалност https://t.co/cfSVydnpMm
0ReTweets4Favorites·Details
@turchinche17 Танц и ракомет:/
0ReTweets4Favorites·Details
@Mjusec Кај нас на север уште се јаде некако https://t.co/2z9Hnxckue
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1v0kivoyoob25
2Руиriste_g4
3Јепирjepirovski4
4Тајпо Егзотикalegorija3
5Дарлаexmitevskad3
6KoToTamoPevavladimirjosifo12
7Зинаidna_logopetka2
8Бибиthe_bb_2
9Biserazamislena2
10Флафиkarfiolka2