TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

GjaolVanus @vanusgjaol
#reach: 183   ( 2723rd )
#followers: 183   ( 17601st )
@skopjaneco_t Наместо да се договори со роднините и да си земе 2 стана сега може гулаби да чува. Типично македонски.
0ReTweets3Favorites·Details
@kezhmanprvi Имаше и христо татарчев гаража или некој стиропор курац колку што се сеќавам.
Си признаваат они континуитет и си го дудлаат взаемно со вмро-бнд.
0ReTweets1Favorites·Details
@johnqqqqqqq @arozgj комунистите го исполнија, НЕ бугарашите!
0ReTweets1Favorites·Details
@Karpa_1904 Зависи дали со овој памет или со тој памет...
0ReTweets1Favorites·Details
@Karpa_1904 едино не би бил присутен на 2-3 места, друго се исто 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@mancesterovec7 у Будимпешта идат сите.
0ReTweets1Favorites·Details
@BrayanFich вело марковски апровед тхис
0ReTweets1Favorites·Details
@MickoskiHM Здраво жмицко
Чао жмицко.
0ReTweets0Favorites·Details
@Malta97039924 @chocoladnaaa јас му се јавив, си направивме муабет
0ReTweets0Favorites·Details
@StoleNaLetka На толку бугарски соработници и шпиуни во вмро-дпмне немаат ни потреба да испраќаат официјално...
0ReTweets0Favorites·Details
@MakFalanga и по снимени кажувања на внуката е убиен од грб од „организацијата„
0ReTweets0Favorites·Details
@spirovskib Сега проверив германски протоколи и 3 вакцини се сосема доволно и не јади ЛАЈНИ против медицински работници!!!
Ако сакаш да возиш точак по планини обезбеди се самиот со ултразвук пиштол или остали срања и не МРСИ МУДА!
0ReTweets0Favorites·Details
@spirovskib ама ти ко што си глуп пак куче ќе те касне...такви ко тебе и не треба да ги вакцинираат.
0ReTweets0Favorites·Details
@BORO9999 така размислува просечен македонец со бугарски пашапорт.
0ReTweets0Favorites·Details
@BORO9999 не сум јас жмороњ, па да вадам бугарски пасош!
0ReTweets0Favorites·Details
@BORO9999 тоа вмро-дпмне-бнд шема
0ReTweets0Favorites·Details
@BORO9999 забегал, незабегал ќе треба да се објаснат некои работи во СЕЉАЧКО-КРИМИНАЛНО-КЛИЕНТЕЛИСТИЧКАТА БАГРА ака дпмне.
0ReTweets0Favorites·Details
@BORO9999 тој што го твитнал ова може само кај глујо во чмар да се напика.
0ReTweets0Favorites·Details
@BORO9999 пуши курац жмороњу!
0ReTweets0Favorites·Details
@filo_biblio Ок Славице.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ROCK DASKALboro99996
2Карпаkarpa_19042
3Bozidar Spirovskispirovskib2
4SkopjanecoTskopjaneco_t1
5Христијан Мицкоскиmickoskihm1
6Maltamalta970399241
7Erika Errorchocoladnaaa1
8Калабастерstolenaletka1
9Darko Kezhmankezhmanprvi1
10John Qjohnqqqqqqq1