TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Varvara🚩 @var_varska
#reach: 25340   ( 311st )
#followers: 416   ( 10132nd )
Мажите се магични, еден ден флертуваат со тебе, а веќе следниот се во тригодишна врска.
18ReTweets160Favorites·Details
Колку се сакате, м? https://t.co/aojLgQ6F3j
8ReTweets82Favorites·Details
Утро дебели 😅 https://t.co/L3kQyN2olT
6ReTweets42Favorites·Details
Колачиња 😻 https://t.co/MlFGVA2DAx
5ReTweets33Favorites·Details
Тој што сака да те разбере ќе најде начин.
6ReTweets21Favorites·Details
Не е дека се нема време, интерес се нема.
5ReTweets21Favorites·Details
2ReTweets31Favorites·Details
Печена тиква мириса на детство 😋 https://t.co/ymfaUjNoz0
2ReTweets13Favorites·Details
Sunday is for practicing yoga https://t.co/YCfqohLFTt
1ReTweets8Favorites·Details
Утро ☀️ https://t.co/Bml7Fh6waK
0ReTweets10Favorites·Details
Деликатес 😬 https://t.co/s1PUA2cu7p
0ReTweets6Favorites·Details
@Armakedon1M Да, прекрасно е 😊☕
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Morganapendragonovska3
2ArmakedonKataarmakedon1m2
3ëmoonyeetkatka2
4marmar 🐈‍⬛marmar_md_l2
5Џесика Џонсjessicajones_241
6Џељана - Џекиmaminamaca1
7Poison_grlpoison__grl1
8Иван Лазаревскиivanlazarevski1
9Шербетcolombiodmk11
10andzelajassumbe1