TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ali.Aiv BLM @vdjalien
#reach: 16169   ( 1520rd )
#followers: 2431   ( 1728th )
Колку ви е платата?
6ReTweets20Favorites·Details
Си дојдовте од работа?
1ReTweets1Favorites·Details
Ладно е бе!!!!
0ReTweets3Favorites·Details
Добро утро или на шпански... Buenos días putas y cabrones
0ReTweets2Favorites·Details
@ThePharmacistt @TojSoSlikite Супер... нека те служи уште долго време.
0ReTweets2Favorites·Details
@tosko6 Многу тоа. Ајде со лесно
0ReTweets1Favorites·Details
Некој да не може да заспие или е трета смена на работа?
0ReTweets1Favorites·Details
@mistymeadow18 Верувај ќе биде подобро. Гледај на искуствата што ги собираш
0ReTweets1Favorites·Details
@rmcfmk Chris
0ReTweets1Favorites·Details
@Blueberry_lips_ Porque no hay mucha gente sincero
0ReTweets1Favorites·Details
@pivo_ok_pozz Сеа станавме
0ReTweets1Favorites·Details
Bichota¿
0ReTweets1Favorites·Details
@ThePharmacistt Rain on me.... 🎶🎵
0ReTweets0Favorites·Details
@aksurdnaskela До пола сме. Работам како фотограф како втора работа
0ReTweets0Favorites·Details
@MacaSJK А да им се издереш некој ден да ги освестиш?
0ReTweets0Favorites·Details
Pero yo estoy tuyo y nadie va a cambiar...
0ReTweets0Favorites·Details
@HorridChildd How does that looks like?
0ReTweets0Favorites·Details
Останав прекувремено на работа и пак испаднав...
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Викторија Сикретthepharmacistt2
2Hemingwaytosko61
3Анка♣️aksurdnaskela1
4Tancemistymeadow181
5Рон Ван Демистриtojsoslikite1
6ᴅʀᴜŽᴇᴠꜱᴋɪrmcfmk1
7ПанкотНе(Е)Мртовpivo_ok_pozz1