TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

The Вештер @veshterot
#reach: 11695   ( 1288th )
#followers: 5454   ( 580rd )
НАРОДЕ, СВЕСНИ ЛИ СТЕ ДЕКА СМЕ ПРЕД ПОРТИТЕ НА РАЈОТ?!
7ReTweets30Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии