TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

една _ Македонка ☀️ @vesna221091663
#reach: 38725   ( 496th )
#followers: 4154   ( 906th )
Нека ни е честит Денот на независноста на Република Македонија!
🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰 https://t.co/zOmnwNfasu
33ReTweets247Favorites·Details
😂😂😂 Се згазив😂😂😂! https://t.co/KKilamVnRN
17ReTweets88Favorites·Details
Тоа се тие "ликови" шо не можам да ги смислам! https://t.co/2OwoQrbhUp
16ReTweets83Favorites·Details
Кога маж би ѝ ја симнал и месечината на една жена, таа би прашала:
- Зар немаше некоја во друга боја?" https://t.co/mk6q7YTkJg
6ReTweets70Favorites·Details
Некои донатори даваат и наддаваат и секогаш бараат да останат анонимни од нивни причини. Тоа се обични луѓе коишто ете, имаат и помагаат. Овој IQ 33, уште и се фали со украдени пари. Сиктер таму, мрсулко низаеден!
8ReTweets54Favorites·Details
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/U73FRCnG65
8ReTweets43Favorites·Details
Шо терапија да зеам за да не ве глеам!? https://t.co/NCoKzQOR2D
7ReTweets36Favorites·Details
Со што ќе се пофалиш, без тоа и ќе останеш.
🍀🍀🍀 Среќата ја сака тишината.
6ReTweets39Favorites·Details
😂😂😂 Тачето е неспособен, ама она е: https://t.co/W8AYe4L1th
5ReTweets33Favorites·Details
Ти гледај таму ова да се среди, другото не мора, совршено е. 🤮🤮🤮 https://t.co/YRhJjrUcFW
7ReTweets16Favorites·Details
Ја памтите Костадинова, пратеничката за која македонскиот јазик не беше никаква посебност, туку засебност?
Горда е со Одозгора на тога IQ33. 😂😂😂 https://t.co/S40aKF3H2C
5ReTweets19Favorites·Details
Одржував обука денес со 15-16-годишници. Сите занесени во нешто и само тупо одговараат. И ги прашувам на што еве мислат во моментот, кај им е паметот. Некоја мислела на спиење, друг на акумулаторот, трета на јадење, а еден учесник ми вели:
- На Вас!

Ме избрука за сите пари! 😭
1ReTweets30Favorites·Details
Не, ова не е балерина свртена наопаку, туку едно од најголемите цвеќиња на светот: „Арум Титан“.
Наша ТВ https://t.co/QCjclhwp7i
2ReTweets26Favorites·Details
Добро утро убави мои... 🍀☕😘 https://t.co/6rLApeWnfv
1ReTweets25Favorites·Details
Неначитани родители, самонаречени интелектуалци, арогантни и со не знам како стекнати дипломи, коишто не разликуваат прле од магаре и овес од ориз, произведуваат тупи генерации деца што не знаат од носот подалеку. 😭😭😭
1ReTweets25Favorites·Details
Со три збора: јебала вас $еверна! https://t.co/QcYqUjDHlD
5ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1декиkapetannasvoeto6
2SD 5252ognen6
3РАМПО од ПРИЛЕПrprilep5
4aleksandar - Tрн во oкOaleks_photo5
5Ебачот од Никарагваcherga_omnes5
6Плава ама Права 😏niighttstarr3
7ЛудачатаОдГрадbezmilost3
8Маринче 🖤comfortinmiddle3
9Agathaeklipssa3
10Кери Бредшоsonceinebo3